CSGO Danger Zone Rankları

Avatar for Kerem

Son güncelleme:

Yazar:

CSGO Danger Zone Rankları

CSGO Danger Zone Rankları nelerdir? CSGO Danger Zone Rank nedir? gibi sorulara bu yazıda ayrıntılı bir şekilde cevap vereceğiz.

CSGO Danger Zone, CSGO’nun kendi Battle Royale Modu girişimidir ve üç oyuncuya kadar takımlarda oynama yeteneği, eğlenceli yardımcı öğeler ve geleneksel CSGO modlarıyla eşdeğer silahlar sunar.

Danger Zone modunda sunulan Jungle ve Sirocco gibi haritalar FPS düşüşleri ve özellikle Jungle haritasındaki görüş sorunları nedeniyle eleştiri aldı bunlara rağmen ilk harita Blacksite için büyük bir sevgi duyuldu. Düzenli güncellemeler sayesinde oyunun ortaya çıkan doğasını oyuncuya daha kolay erişilebilir kılan yeni öğeler ve özellikler eklendi.

CSGO Danger Zone Rankları

CSGO Danger Zone Rankları

Bu oyun modu, Counter-Strike topluluğu tarafından sevildi ve CSGO oyununa büyük bir katkıda bulunduğu kabul edildi. Daha da fazlası artık oyunun rekabetçi modu var.

İKONRANK İSMİ
Rat 1
Rat 2
Hare 1
Hare 2
Scout 1
Scout 2
Scout Elite
Fox 1
Fox 2
Fox 3
Fox Elite
Timber Wolf
Ember Wolf
Wildfire Wolf
Howling Alpha

Oyuncunun savaşması ve elde etmesi için toplam 15 rütbe vardır. Türkçeleştirilmiş halleri ise şöyledir:

 • Kobay Faresi 1
 • Kobay Faresi 2
 • Koşan Yabani Tavşan 1
 • Koşan Yabani Tavşan 2
 • Yabani Gözcü 1
 • Yabani Gözcü 2
 • Yabani Elit Gözcü
 • Avcı Kurt 1
 • Avcı Kurt 2
 • Avcı Kurt 3
 • Avcı Elit Kurt
 • Kalas Kurt
 • Köz Kurt
 • Kontrol Edilemeyen Kurt
 • Uluyan Alfa Kurt

Valve, tüm oyuncuların kendi sıralamalarına rağmen maçlarda birlikte oynayabileceğini belirtti. Bunun nedeni Danger Zone‘ın daha hızlı ilerlemek için sıralı eşleştirme ve yerleştirme yerine bireysel performansa odaklanan bir sistem olmasıdır.

Valve, CSGO‘daki eşleştirme ve sıralamaları çevreleyen algoritmalarıyla ünlüdür. Kazandığınız maçlarda ne kadar çok öldürme ve yüksek yerleştirme olursa, o kadar hızlı tırmanırsınız.

Diğer CSGO Rehberlerimiz:

reklam

CSGO Rank Atlama Rehberi

CSGO Rütbeleri ve Rank Sistemi

CSGO Round Bitmiyor Sorunu Çözüm

CSGO Antrenman Kodları

CSGO Crosshair Kodları

CSGO Danger Zone Nedir? Nasıl Oynanır?

CSGO
CSGO Tehlikeli Bölge Rankları

Bir Battle Royale modu olan Danger Zone, 18 kişinin bir arenaya girip son adam kalana kadar birbirleriyle savaştıkları bir modedur. Diğer Battle Royale oyunları gibi harita güvenli bölümlere doğru küçülür ve oyuncular birbirlerine doğru yaklaşmak zorunda kalırlar. Competitive yani dereceli bir mode olan Danger Zone yine kendine özel ranklere sahiptir.

Diğer Battle Royale’lerden farklı olarak oyun çok daha acımasızdır. Silah sprayleri ve bulunan eşyalar normal bir CSGO modundaki gibidir. Aynı zamanda CSGO oynayan kitle Danger Zone oynadığı için, çatışmalar diğer Battle Royale’lere göre daha kısa zamanda biter.

100 oyuncuyla başlayan birçok battle royale oyununun aksine CSGO böyledir; tek oyuncu girişinde 16 oyuncu ve takım girişinde 18 oyuncu ile başlayan bir oyun mekaniği vardır. Şu anda sadece “Blacksite” adlı haritada oynayabilirsiniz. Bir başlangıç ​​noktası seçtikten sonra, haritaya göz atmanız ve ekipmanı ve parayı yağmalamanız gerekir. Ayrıca gökyüzünden bir “Air Drop” eklentisine sahiptir.

Bu tür Droplar, diğer oyunlardaki Droplar gibi gerçekten güçlü silahlar ve ekipmanlar içerir. Haritanın “Kasalar” bölümünde de gizli kasalar var. Elinizde C4 patlayıcı yoksa, kilidini açamayacaksınız, ancak onları açarsanız, envanterinize çok sağlam ganimet ekleyeceksiniz. Ek ödüller için özel görevler eklendi örneğin bir sözleşmeli görev, haritadaki belirli bir hedefi (kısaca bir katil) öldürdüğünüz için sizi ödüllendirecek veya örneğin rehineyi oyunda güvende tutmak size ödüller kazandırabilir.

reklam


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.