CSGO Başlangıç Parası Ayarlama Kodu | Hypasos
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!


Oyun

CSGO Başlangıç Parası Ayarlama Kodu

Tarih:

CSGO Başlangıç Parası Ayarlama Kodu

CSGO oynarken para sıkıntısı çeken kişiler için birçok CSGO para kodu vardır. Bu kodları kullanarak para problemleri önlenebilir. Ayrıca ihtiyacınız olan silahları da satın alabilirsiniz.

CSGO para kodu, oyundaki eğlenceyi ve heyecanı ikiye katlamanıza olanak tanır. Son yıllarda büyük ilgi uyandıran bazı kodları kullanarak oyunda karşılaşılan sorunları kolaylıkla çözebilirsiniz.

CSGO Başlangıç Parası Ayarlama Kodu

CSGO Para Kodu
CSGO Başlangıç Parası Ayarlama Kodu

Bu komutları kullanmak için geliştirici konsolunu etkinleştirmelisiniz. Geliştirici konsolunu etkinleştirmek için Ayarlar‘a gidin, ardından “Oyun Ayarları” na tıklayın ve “Geliştirici Konsolunu Etkinleştir” menüsünde “Evet” i seçin. Etkinleştiremiyorsanız, daha fazla yardım için lütfen geliştirici konsolu etkinleştirme kılavuzumuza bakın. é veya ~ tuşuna basarak geliştirici konsolunu açabilirsiniz.

Konsolu açtıktan sonra aşağıdaki komut listesini (kopyala ve yapıştır) konsola yazmanız, başlangıç parasını ayarlamanızı sağlayacak ve oyunu yeniden başlatacaktır (değişikliklerin etkili olması için).

Mp_startmoney x: Bu kod, oyuncunun turun başında ne kadar para alacağına karar vermenizi sağlar. X’i temsil eden kısma 1000 yazarsanız, oyuncu 1000$ ile oyuna başlayacaktır.

Mp_afterroundmoney x: Oyunu oynarken bir sonraki turda ne kadar para alacağınızı belirleyebilirsiniz. X yerine istediğiniz miktarı girin.

Daha fazla oku: CSGO Para Kodu (2020)

Mp_playercashawards X: Bu kod oyuncunun dönüşten sonra ödüllendirilip ödüllendirilmediğini belirlemenizi sağlar. Bölüm X’e 1 yazdığınızda bir ödül alacaksınız. 0 girerseniz herhangi bir ödül almayacaktır.

Mp_maxmoney x: Oyuncunun oyunda harcayabileceği maksimum miktarı belirleyebilirsiniz. Bu şekilde oyun harcamalarını kontrol edebilirsiniz, kredi kartı limiti gibi.

mp_maxmoney 65535;mp_startmoney 65535;mp_afterroundmoney 65535;mp_restartgame 1: Sınırsız para kodu.

Diğer CSGO Yazılarımız

CSGO Para Kodu (2020)

CSGO Danger Zone Konsol Kodları (2020)

CSGO’daki En İyi Skinler (2020)

CSGO En İyi Mouse (Fare) Ayarları: Daha İyisi Yok!

CSGO Bunny Kodu | Bunny Nasıl Yapılır: Daha İyisi Yok!

CSGO Sv_Cheats 1 Kodları Ve Özellikleri

CSGO Nedir?

CSGO Para Kodu
CSGO Başlangıç Parası Ayarlama

CS GO‘nun tam sürümü, “Counter-Strike” serisinin en çok satan oyunu olan “Counter-Strike Global Offensive” dir. Oyunun geliştiricileri Valve ve Hidden Path Entertainment‘dır. CS oyun serisi başlangıçta “Half-Life” modunda piyasaya sürüldü.

Modüllerin çoğunu indirdikten sonra, Valve oyunu satın aldı. Oyunun en son sürümü 1.6 veya daha yüksek: CS: Source (CS: S) tamamen farklı bir oyun motoruyla birlikte gelir. Ancak, CS: Source işe alınmadığında, yapım şirketi başka bir kayıp yaşadı ve CS GO‘yu kurdu.

Bomba imha ve rehine kurtarma planları dahil. Her turun başında, oyunculara çeşitli eylemlerle elde edilen paralar verilecek. Terörle mücadele ekibi, terörist bölgedeki rehineleri kurtarmalı ve bölgelerine getirmelidir.

BUNLARA DA GÖZ ATIN

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.