CSGO Başlangıç Parası Ayarlama Kodu

Avatar for Kerem

Son güncelleme:

Yazar:

CSGO Başlangıç Parası Ayarlama Kodu

CSGO Başlangıç Parası Ayarlama Kodu nedir? CSGO Başlangıç Parası Ayarlama nasıl yapılır? gibi soruların cevabı bu yazıda.

CSGO oynarken para sıkıntısı çeken kişiler için birçok CSGO para kodu vardır. Bu kodları kullanarak para problemleri önlenebilir. Ayrıca ihtiyacınız olan silahları da satın alabilirsiniz. CSGO para kodu, oyundaki eğlenceyi ve heyecanı ikiye katlamanıza olanak tanır. Son yıllarda büyük ilgi uyandıran bazı kodları kullanarak oyunda karşılaşılan sorunları kolaylıkla çözebilirsiniz.

CSGO Başlangıç Parası Ayarlama Kodu

CSGO Para Kodu
CSGO Başlangıç Parası Ayarlama Kodu

Bu kodları kullanmak için geliştirici konsolunu etkinleştirmelisiniz. Geliştirici konsolunu etkinleştirmek için Ayarlar‘a, ardından “Oyun Ayarları” na tıklayın ve “Geliştirici Konsolunu Etkinleştir” kısmından “Evet” e tıklayın. Eğer konsolu etkinleştiremiyorsanız daha fazla yardım için geliştirici konsolu etkinleştirme rehberimize bakabilirsiniz. Bütün bu işlemleri yaptıktan sonra é veya ~ tuşuna basarak geliştirici konsolunu açabilirsiniz.

Konsolu açtıktan sonra aşağıdaki kod listesini (kopyala ve yapıştır yaparak) konsola yazmanız, başlangıç parasını ayarlamanızı sağlayacak ve oyunu yeniden başlatacaktır (değişikliklerin etkili olması için).

Mp_startmoney x: Bu kod, oyuncunun turun başında ne kadar para alacağına karar vermenizi sağlar. X’i temsil eden kısma 1000 yazarsanız, oyuncu 1000$ ile oyuna başlayacaktır.

Mp_afterroundmoney x: Oyunu oynarken bir sonraki turda ne kadar para alacağınızı belirleyebilirsiniz. X yerine istediğiniz miktarı girin.

Daha fazla oku: CSGO Para Kodu (2021)

Mp_playercashawards X: Bu kod oyuncunun dönüşten sonra ödüllendirilip ödüllendirilmediğini belirlemenizi sağlar. Bölüm X’e 1 yazdığınızda bir ödül alacaksınız. 0 girerseniz herhangi bir ödül almayacaktır.

reklam

Mp_maxmoney x: Oyuncunun oyunda harcayabileceği maksimum miktarı belirleyebilirsiniz. Bu şekilde oyun harcamalarını kontrol edebilirsiniz, kredi kartı limiti gibi.

mp_maxmoney 65535;mp_startmoney 65535;mp_afterroundmoney 65535;mp_restartgame 1: Sınırsız para kodu.

Diğer CSGO Yazılarımız

CSGO Para Kodu (2021)

CSGO Danger Zone Konsol Kodları (2021)

CSGO’daki En İyi Skinler (2021)

CSGO En İyi Mouse (Fare) Ayarları

CSGO Bunny Kodu | Bunny Nasıl Yapılır

CSGO Sv_Cheats 1 Kodları Ve Özellikleri

CSGO Nedir?

CSGO Para Kodu
CSGO Başlangıç Parası Ayarlama

CSGO, yani “Counter-Strike Global Offensive”, Counter-Strike (CS) serisinin en çok satan oyunu olmuştur. Oyunun geliştiricileri Valve ve Hidden Path‘dir. CS oyun serisi başlangıçta “Half-Life” modunda piyasaya sürüldü.

Oyun modlarının çoğunu indirdikten sonra, Valve oyunun tüm teliflerini ve haklarını satın aldı. Oyunun ilk sürümü CS 1.6’dır. 1.6’nın ardından gelen CS: S, (CS: Source) tamamen farklı bir oyun motoruyla yapılmıştır. Ancak, CS: Source pek oynanmadığından ve tutmadığından, yapımcı şirket Valve, başka bir kayıp yaşadı ve son umudu CS GO‘yu geliştirdi.

reklam

Bomba imha ve rehine kurtarma türleri dahil. Her turun başında, oyunculara çeşitli eylemlerle elde edilen paralar verilecek. Oyunun genel modu olan bomba imha modu, Counter-Teröristlerin bombayı imha etmesi veya tüm teröristleri öldürmesi olarak açıklanabilir.


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.