App Store / Apple Kimlik Parola Sıfırlama

Avatar for Kerem

Son güncelleme:

Yazar:

App Store / Apple Kimlik Parola Sıfırlama

Bu yazımızda sizler için Apple kimlik şifresini unutanlar, Apple kimlik şifresini nasıl sıfırlayabilir? Bunun hakkında detaylı bir yazı hazırladık. Bu yazı sayesinde Apple Kimlik Parolanızı sıfırlayabileceksiniz.

App Store Parola Sıfırlama

App Store / Apple Kimlik Parola Sıfırlama
App Store / Apple Kimlik Parola Sıfırlama

Apple Kimliğim adresine girip sağ üstteki parolanızı sıfırlayın seçeneğine tıklayıp email yoluyla parolanızı sıfırlayabilirsiniz ve ya şu siteden de sıfırlama yapabilirsiniz. Apple Kimliğini Unutma linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Apple Kimlik Parola Sıfırlama

Başka bir konuda Apple kimliğinizin güvenlik sistemidir. Çift korumalı güvenlik sistemi kurabilirsiniz. Nedir bu çift koruma? çift koruma; sizin şifrenizi sizin cihazınızdan başka kimsenin girememesini sağlar, Apple destek hattı bile dahil.

Apple Kimliği sitesine girip parola ve güvenlik bölümüne ulaşıyorsunuz ve üstteki çift aşamalı korumayı etkinleştiriyorsunuz. Kullandığınız cihazı kullandığınız hattı tanımlıyorsunuz. Ve kimliğinize kim girmek isterse önce size bir kod gönderiliyor ve o kodu girmezse kimliğinize ulaşamıyorsunuz, Bir kısa not daha;

App Store / Apple Kimlik Parola Sıfırlama

Apple kimliğiniz ile iCloud kimliğinizin şifrelerini aynı yapmayın. iCloud’da fotoğraflarınız, rehberiniz gibi özel bilgileriniz olabilir, bu bilgilere kimsenin ulaşmaması sizin için bence önemlidir.

İlginizi çekebilir:

Apple’ın Sahibi Kimdir?

Apple iPhone’unuza Gizli Bir Düğme Ekledi Ve Farkına Bile Varmadınız

reklam

Apple GLASS Fiyatı

Deep Web Nasıl Bir Yer?


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.