Among Us Yüksek Ping Sorunu Çözüm

Avatar for Kerem

Son güncelleme:

Yazar:

Among Us Yüksek Ping Sorunu Çözüm

Among Us artık rastgele veya bilinmeyen oyunculara arkadaşlarınız ve ailenizle birlikte keyif alabileceğiniz harika bir çok oyunculu oyun. Ancak bu oyunda birçok hata ve aksaklık var. Bunlardan biri yüksek bir ping problemidir. Bu sorunu çözmek için Among Us Yüksek Ping Sorunu Çözümüne dair bir makale yazdık.

Among Us Yüksek Ping Sorunu Çözüm

Sizinde Başınıza Gelebilir! Among Us 'Eris Loris' Spam Saldırısı
Among Us Yüksek Ping Sorunu Çözüm

Şaşırtıcı bir şekilde Among Us çapraz platform sistemi kullanıyor böylece Android, iOS ve PC veya Steam cihazları üzerinden oynayanlarınız her zaman birlikte oynayabilir.

1. Yerel Modu Kullanın

Arkadaşlarıyla oynamak ve aynı yerde olmak isteyenler için. Wifi veya aynı ağ yönlendiricisi üzerinden kullanabilirler. Yerel modda çok kararlı bir ağa sahip olmanız gerekir.

Elbette, bu modu kullanarak menzil dışında veya farklı bir WiFi IP adresi olan arkadaşlarınızla oynayamazsınız. Bu mod yalnızca arkadaşlarınızla aynı ağ üzerinde oynuyorsanız faydalıdır.

2. Kararlı Bağlantı Yardımcısı Uygulamasını kullanın

Çevrimiçi oynamaya devam etmek isteyenler için, istikrarlı bir bağlantı kurmak için ek bir uygulamaya ihtiyacınız var.

Sakin olun, bu yöntem Among Usdaki yüksek pingi düzeltmek güvenlidir ve geliştirici, yalnızca bağlantıya yardımcı olmak için ek uygulamaların kullanılmasını da yasaklamaz. Hesap yasağı sorunu olmasa bile bu yöntemi kullanabilirsiniz.

3. Sunucu Değiştirin

Sık sık sunucu ve bağlantı sorunları yaşarsanız, eğlenceyi mahvedebilir. Ancak, bu çözüm muhtemelen en iyilerden biridir.

Bu nedenle, Asya sunucusunda oynamayı deneyemediğinizde, yalnızca denemek için sunucuları değiştirmeyi deneyin. Başarılı olursanız, Asya dışındaki bir sunucuda bir oda oluşturun ve ardından arkadaşlarınızla da oynayabilirsiniz.

reklam

4. DNS’i değiştirin

DNS’yi şu şekilde değiştirmeyi deneyebilirsiniz: aranızdaki yüksek pingi düzeltmeks. DNS’yi değiştirmek bu tür durumlarda çok yardımcı olur.

Mobil cihazlar için, daha iyi bir deneyim için Google DNS veya Cloudflare 1.1.1.1 DNS kullanabilirsiniz. PC’de DNS kullanmak da basittir, birkaç ayarı değiştirmeniz gerekir ve gitmeniz iyi olur.

5. Uygulamadaki tüm otomatik güncellemeleri kapatın

Bilgisayarınızı açtığınızda, genellikle aynı anda birkaç uygulama veya yazılımı çalıştırırsınız. Şimdi, arka planda çeşitli uygulamalar çalışırken, bazen kendilerini güncellemeyi severler.

Bu tür şeyler en çok sahip olduğumuz oyunların en son sürümlerini indiren Steam uygulamasında olur. Devre dışı bırakmak için tercihi seçip ardından soldaki menüden indirebilir, oyun seçeneği sırasında indirmeye izin veren onay kutusunu kaldırabilirsiniz.

Among Us’daki yüksek pingi düzeltmek için bazı ipuçları bunlardı. Umarız sizin için işe yaradı ve oyunu oynarken iyi ve sorunsuz bir deneyim yaşarsınız.

Among Usdaki ping neden bu kadar yüksek?

Fix High Ping On Among Us

Sunucunun aşırı kapasitesi nedeniyle olur veya cihazınız iyi bir internet bağlantısına bağlı olmayabilir.

Among Us ping nasıl düşürülür?

Among Us’da 3 sunucu bölgesi vardır: Kuzey Amerika, Asya, Avrupa. Pingi azaltmak için bulunduğunuz yere en yakın sunucuyu seçin.

Among Us İdeal Ping Kaçtır?

100 ms‘nin altındaki ping, Among Us’da iyi bir ping olarak adlandırılır.

Diğer Rehberlerimiz

ALTF4 Sistem Gereksinimleri

Roblox Adopt Me Nedir? Nasıl Oynanır?

reklam

LoL Şekilli Nick

Brawl Stars En İyi Karakterler

Valorant Radyanit Puanı Nedir? Ne İşe Yarar?


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.