Among Us Sus Ne Demek?

Avatar for Kerem

Tarih:

Yazar:

Among Us Yüksek Ping Sorunu Çözüm

Among Us Sus Ne Demek? Among Us Sus Nedir? gibi soruları bu yazıda ayrıntılı bir şekilde cevaplayacağız.

Oyun oynamak, hemen hemen herkesin sevdiği bir faaliyettir. Bilgisayar oyunları ve çok oyunculu oyunlar özellikle tercih edilir. Bilgisayar oyunları tarihinde en çok oynanan oyun şüphesiz Among Us oyunudur. Bunun gibi birçok oyuncu çevrimiçi ve çevrimdışı modları içerir.

Among Us Sus Ne Demek?

Sizinde Başınıza Gelebilir! Among Us 'Eris Loris' Spam Saldırısı
Among Us Sus Ne Demek?

Hepimizin bildiği gibi, Among Us pek çok oyuncuyu ekrana kilitleyen eğlenceli ve ilginç bir oyun olarak kabul ediliyor. Bu durumda oyunda kullanılan kavramlardan biri olan “sus” a eşdeğer net bir bilgi bulunmuyor. Among Us’daki Sus, “suspect” yani şüpheli kelimesinin kısaltmasıdır.Diğer Rehberlerimiz

Among Us Yüksek Ping Sorunu Çözüm

Twitch Yayıncılarının Discord Sunucu Linkleri

PUBG Mobile PC Sistem Gereksinimleri

St Ne Demek? Snapchat

Şekilli Semboller

reklam

Among Us Nedir?

Among Us Yüksek Ping Sorunu Çözüm
Among Us Sus Nedir?

Amerikan oyun stüdyosu InnerSloth tarafından geliştirilen ve yayınlanan “Among Us” çok oyunculu bir sosyal muhakeme oyunudur. Bu oyun 15 Haziran 2018’de piyasaya sürüldü, ancak piyasaya sürüldükten sonra pek ilgi görmedi ve şu anda çok popüler. Aramızda iOS, Microsoft Windows ve Android gibi birçok platformda gerçekleşiyor ve aynı zamanda Twitch canlı kanalındaki en popüler oyunlardan biri.

Among Us 10 kişiye kadar oynanabilen çok oyunculu bir oyundur. Oyundaki personel, mürettebat, çeşitli görevleri yerine getirerek katili veya personeli bulmaya çalışır. Katilin asıl amacı bir sahtekarlıktır ve amaç diğer mürettebat üyelerini yakalanmadan öldürmektir. Astronotlar uzay aracında birçok görevi yerine getirir. Katili görevlerini yerine getirerek bulmayı amaçlıyorlar.

Among Us” bugün Twitch ve Steam’deki en çok izlenen oyunlardan biridir, ortamı son derece heyecan verici ve eğlencelidir. Oyun masum ve katilleri içerir. Her rolün belirli bir görevi vardır. Katiller ya da katiller masumlar arasında gizlidir. Masumun asıl amacı katili bulup ortadan kaldırmaktır. Katilin amacı, tüm masum insanları yakalanmadan öldürmektir.


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.