PUBG Popülerlik Gizleme

Avatar for Kerem

Son güncelleme:

Yazar:

PUBG Popülerlik Gizleme

PUBG Popülerlik nedir? PUBG Popülerlik Gizleme nasıl yapılır? gibi soruların cevabını bu yazıda ayrıntılı bir şekilde vereceğiz.

Bugünlerde PUBG sadece bir oyun değil, artık bir trend. PlayerUnknown’s Battleground (PUBG), şüphesiz dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca hayranıyla dünyanın en popüler aksiyon oyunlarından biridir. Bağımlılık yaratan ve aksiyon dolu oynanışı ile oyun dünyasında bir tarih yazdı. Son zamanlarda oyuncular bu oyunda popülerlik kazanmak istiyor.

Popülerlik, kaç oyuncunun size hediye gönderdiğini gösterir. Ayrıca başkalarının profiline gidebilir ve onlara istediğiniz hediyeyi gönderebilirsiniz, bu da başkalarının popülerliğini artıracaktır.

İlginizi çekebilir:

PUBG Mobile Ses Ayarları

PUBG Hediye Kodu Nereye Yazılır?

PUBG Hassasiyet Ayarları

PUBG Popülerlik Gizleme

  1. PUBG Mobile uygulamasını açın.
  2. Profil resminize tıklayın.
  3. Ardından sağ üst köşedeki kalem işaretine tıklayın.
  4. Açılan sayfadan Bağlantılar sekmesine tıklayın ve Ayrıntılar seçeneğini Kapat olarak seçin (bu seçeneği kapalı olarak ayarlarsanız diğer birçok bağlantıyı da gizlersiniz).

PUBG Popülerlik Nedir?

Popülerlik, profilinizi diğer oyuncular karşısında daha çekici hale getirmek demektir. Eğer hayranınız olan insanlar varsa, size popülerlik kazandırabilirler. Hediye alarak ne kadar popüler olursanız, profiliniz de o kadar çekici görünür. Popülerlik bedava bir şey değildir ve oyunda iyi bir performans göstererek bunu elde edebilirsiniz. Profilinizi çekici kılmak için herhangi bir mağazadan popülarite satın alamazsınız. İnsanlar, profilinizi ziyaret ettiğinde ve size hediye olarak popülerlik verdiğinde popülerliğiniz artar.

reklam

PUBG‘nin geliştiricileri, oyuna olan ilgiyi arttırmak için düzenli olarak yeni öğeler piyasaya sürüyor. Oyuncuların oyunla meşgul olmasını sağlamak için yeni öğeler, yeni silahlar, yeni numaralar ve daha birçok şey sunarlar. PUBG’deki popülerlik, son zamanlarda popüler bir terim olmuştur.

Popülerlik terimi, PUBG dünyasında ne kadar popüler olduğunuzu tanımlar. İnsanlar, PUBG profilinizin popülerliğini gördükten sonra karakterinizi yargılar. İşleri kolaylaştırmak için PUBG, popülerlik adına birkaç öğe sunar.


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.