PUBG Mobile Ses Ayarları

Avatar for Kerem

Son güncelleme:

Yazar:

PUBG Mobile Ses Ayarları

Bu yazıda en iyi ve detaylı PUBG Mobile Ses Ayarları rehberini sunmaya çalışacağız. PUBG Mobile, oyunculara her zaman en iyi grafikler ve ses kalitesiyle en gerçekçi oyun deneyimini sunar. Tavuk Yemeği kazanmak için bu özelliklerden yararlanmalısınız. Ayrıca, savaşta hızlı harekete geçmek için ses ayarlarınızı geliştirmeniz gerekiyor. İşte PUBG Mobile‘da ses kalitesini geliştirmek için bilmeniz gereken bazı ayarlar.

İlginizi çekebilir:

PUBG Hediye Kodu Nereye Yazılır?

PUBG Hassasiyet Ayarları

PUBG Mobile Mikrofon Sorunu

PUBG Mobile Ses Ayarları

PUBG Hediye Kodu Nereye Yazılır?

PUBG Mobile, en rekabetçi mobil oyunlardan biridir. Oyun anlayışı, becerileri ve iyi stratejisi olan oyuncular oyunu kolaylıkla kazanır. Profesyonel oyuncuları sıradan oyunculardan ayıran şey oyun anlayışıdır.

Ses ayarlarından Ultra kalitesini seçin

Ultra sound seçeneği size en yüksek ses kalitesini verir. PUBG Mobile‘da ses kalitesini geliştirmek için Ultra sound SFX‘i etkinleştirmelisiniz. Ses Ayarları menüsünde Ultra seçeneğini seçin. Ardından, ayak sesleri, araç ve dövüş gibi oyun içi sesleri net bir şekilde duymak için SFX çubuğunda SFX sesinin seviyesini yüksek olarak ayarlayın.

Bu ayarlardan sonra, sesin nereden geldiğini belirlemeniz gerekir. Farklı zemin ve arazilerdeki ayak sesleri farklı gelecektir örneğin evin içindeki ve dışındaki ayak sesleri kolayca ayırt edilebilir. Ayrıca farklı silahların sesleri ayırt edilebildiği gibi, yoğun bir şekilde duyarsanız silah sesinin yönünü de tespit edebiliyorsunuz.

reklam

Sesin yerini belirlemek için mini haritaya bir göz atın. PUBG Mobile‘daki mini harita çok kullanışlıdır. Düşman veya çatışma size yakın olduğunda, ayak seslerinin veya silah sesinin konumu mini haritada gösterilecektir. Böylece sesin nereden geldiğini bilecek ve hızlı bir şekilde hazırlanacaksınız.

Ek olarak, sesi daha önce duymak için kablosuz yerine kablolu bir kulaklık kullanmalısınız. Bunun nedeni kablosuz kulaklığın sesin gecikmesine neden olabilmesidir.


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.