PUBG Mobile UC Gönderme

Avatar for Kerem

Son güncelleme:

Yazar:

PUBG Mobile UC Gönderme

PUBG Mobile UC Gönderme nasıl yapılır? gibi soruların cevabını bu yazıda detaylı bir şekilde anlattık. PUBG Mobile, son zamanların en bağımlılık yapan Battle Royale oyunlarından biridir. PUBG, mekaniği, görselleri ve sürekli yenilenen birçok özel özelliği ile biliniyor. PUBG Mobile’da UC nasıl gönderilir öğrenmek için okumaya devam edin.

Unknown Cash (UC), PUBG Mobile’da en çok istenilen öğelerden biridir. UC, oyunun resmi para birimidir ve oyuncuların mağazadan kıyafet, silah kaplamaları gibi birçok özel eşya satın almasını sağlar.

İlginizi çekebilir:

PUBG Oyuncu Engelleme

PUBG Oda Kurma Rehberi

PUBG Popülerlik Gizleme

PUBG Mobile UC Gönderme

PUBG Mobile UC Gönderme

PUBG Mobile‘da oyuncuların kıyafetlerini, silahlarını ve malzemelerini kişiselleştirmesini sağlayan ve onlara savaşlarda daha fazla yetenek kazandıran birçok açılabilir öğe vardır. Ancak, tüm öğeler ücretsiz değildir ve oyuncuları belirli bir miktarda UC harcamaya zorlar. Aşağıda PUBG’de nasıl UC gönderileceği anlatılmıştır.

  1. PUBG Mobile uygulamasını açın.
  2. Lobiden Royale Pass butonuna tıklayın ve Yükseltme Kartı‘nı seçin.
  3. Ardından İstek gönder seçeneğine tıklayın.
  4. Ana ekranın sağ alt köşesinde bulunan Mail simgesine yani Posta kutusuna dokunun.
  5. Hediyeyi göndereceğiniz arkadaşınızın adının üzerindeki Görüntüle seçeneğine tıklayın (devam etmeden önce önemli mesajları dikkatlice okumanız önerilir).
  6. Seçtiğiniz arkadaşınıza UC vermek için Ver butonuna tıklayın.

Bu UC gönderme özelliğinin sadece 24 saatten fazla arkadaşınız olan oyuncular için geçerli olduğunu ve daha da önemlisi 20‘den fazla Sinerji puanına ve karakterinin en az 3 seviyeye sahip olması gerektiğinin altı çizilmelidir. Ayrıca bu özelliği yeni bir PUBG Mobile sezonu başladıktan sonra ilk 7 günü boyunca kullanabilirsiniz. Oyuncular, yeni sezonun ilk 7 günü bittikten sonra herhangi bir istek gönderemez.

reklam


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.