PUBG Mobile Boşluklu İsim Yazma

Avatar for Kerem

Tarih:

Yazar:

PUBG Mobile Boşluklu İsim Yazma

PUBG Mobile Boşluklu İsim Yazma nasıl yapılır? gibi soruların cevabını arıyorsanız doğru yerdesiniz, bu yazıda PUBG Mobile Boşluklu İsim Yazma yöntemini ayrıntılı bir şekilde anlatacağız.

PUBG Mobile’da Boşluklu İsim Yazmak, isminizi gizlemek ve anonim bir suikastçı gibi oynamak için iyi bir yöntemdir.

İlginizi Çekebilir: PUBG Şekilli Nick Yazma Aracı

PUBG Mobile Boşluklu İsim Yazma

PUBG Mobile Boşluklu İsim Yazma

PUBG Mobile oynarken adı boş olan birçok oyuncu görebilirsiniz. Diğer oyuncuların kim olduğunuzu bilmemesi için adınızı gizleyebilirsiniz. Öncelikle, yeni bir hesap oluştururken bu yöntemi yapmanız gerekir aksi takdirde UC karşılığından veya ad değiştirme kartına ihtiyacınız olacaktır.

PUBG isminizin, ī, ē ve ū gibi özel semboller içermelidir. Yeni isim kabul edilene kadar bu sembolleri farklı kombinasyonlarla birleştirebilirsiniz. Bu karakterler PUBG Mobile‘da görünmez ancak ā sembolü görülebilir. Yeni isim üçten az ve yediden fazla özel harf içeremez.

Benzersiz bir ada sahip olmak için beş ila altı özel harfi benzersiz bir sırayla yazmalısınız. Yeni adınızın kopyalanmaması için büyük harfleri rastgele kullanabilirsiniz.

Bu özel harfleri girmek için parmağınızı klavyenizdeki harflere dokunup basılı tutmanız gerekir. Ardından klavyeniz şekilli harfleri gösterecektir. Özel karakterlere dokunmak için basılı tutun ve parmağınızı yukarı doğru hareket ettirin. İsminizi yazıktan sonra görünür bir sembol yazıp yazmadığınıza bakın.

Diğer Rehberlerimiz

PUBG Şekilli Nick Yazma Aracı

reklam

PUBG Arkadaş Silme

PUBG Mobile Mikrofon Sorunu

Kopyalanmayan Yazıları Kopyalama

CSGO Round Bitmiyor Sorunu Çözüm

PUBG Mobile Nedir?

PUBG Mobile PC Sistem Gereksinimleri
PUBG Mobile PC Sistem Gereksinimleri

PUBG Mobile, klasik PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS deneyimini resmi olarak tanınan bir şekilde mobil platforma getiren bir dövüş ve hayatta kalma oyunudur. Tencent Game Friends Simulator‘u indirerek PUBG mobile oyununu oynayabilirsiniz. Bu zorlu savaş alanına paraşütle atlayan yüzlerce oyuncu hayatta kalmak için mücadele ediyor, son derece gerçekçi savaş mekanizmalarını ve kontrolleri tecrübe ediyor ve orijinal oyuna aşina olan heyecan verici savaş işlevlerini keşfediyor.

Araçların girdiği çarpmalardan, binalardan ve haritalardan gerçekçi fiziksel efektlerin ve 3D ses efektlerinin keyfini çıkarın. Arkadaşlarınızla istediğiniz zaman, istediğiniz yerde sohbet edin. Oyunun kurallarını kendiniz belirleyin, şiddetli çatışmalarda ölüm savaşı verin ya da son ana kadar saklanın! Gerçekçi oyun deneyimi, farklı oyun stilleri geliştirmenize olanak tanıyacak ve orijinal PUBG deneyimini yaşamış oyuncular bunu çok sevecek.


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

5 Yorum

 1. Avatar for Mesut

  Mesut

  30 Aralık 2021 19:17

  Mesut

  • Avatar for Kerem

   Kerem

   30 Aralık 2021 21:03

   Mesūt

  • Avatar for Mehmet

   Mehmet

   29 Ekim 2022 14:38

   Ħ

   • Avatar for Anonim

    Anonim

    29 Ocak 2023 00:37

    ☬M̷O̷N̷S̷T̷E̷R̷

 2. Avatar for No1

  No1

  11 Ocak 2024 20:57

  Guzel

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.