Steam Dil Değiştirme

Avatar for Kerem

Tarih:

Yazar:

Steam Dil Değiştirme

Steam Dil Değiştirme işlemini bilmiyorsanız ve merak ediyorsanız doğru yerdesiniz, bu rehberde Steam Dil Değiştirme yöntemlerini anlatacağız.

Steam Dil Değiştirme İşlemi

Steam Dil Değiştirme

Sağ alt köşedeki tepside Steam simgenize sağ tıklayın. Steam menüsü açılacaktır, bu menüden “ayarlar” ı seçin.

Alternatif olarak, Steam ana penceresini açıp sol üst köşedeki Steam‘e tıklayıp ardından “ayarlar” menü düğmesine basabilirsiniz.

Steam ayarlarında, sol taraftaki “Arayüz” sekmesini seçin. Artık sağdaki açılır menüden dili seçebilirsiniz. Steam istemcisinin olmasını istediğiniz dili seçin.

Daha sonra, “Tamam” a tıklayın ve Steam dil verilerini yüklemek için istemciyi yeniden başlatmanızı isteyecektir. “Steam’i Yeniden Başlat” seçeneğine tıklayın.

Tebrikler, bitirdiniz! Steam arayüzü istemci dilini başarıyla değiştirdiniz . 🙂

Diğer CSGO Yazılarımız

CSGO Dil Değiştirme

CSGO Jump Throw Kodu

reklam

CSGO Radar Ayarları

CSGO’da Botlar Nasıl Atılır?

Steam’de Dil Nasıl Değiştirilir?

Steam Dil Değiştirmek için sağ alt köşedeki tepside Steam simgenize sağ tıklayın. Steam menüsü açılacaktır, bu menüden “ayarlar” ı seçin.

Steam Nedir?

Steam Valve Corporation tarafından tasarlanmış bir dijital dağıtım, dijital haklar yönetimi, çok oyunculu oyun ve iletişim platformudur.

Steam‘i PC platform oyunlarını görüntüleyip satın alabileceğiniz MultiPlayer ve Co-Op oyun altyapısı sağlayan en büyük oyun sağlayıcısı olarak da tanımlayabiliriz. Steam, bunlarla ilgili oyunları ve multimedyayı İnternette yaygın bir şekilde dağıtmak için kullanılır.

Steam indirme seçeneğiyle birlikte masaüstü uygulaması tarayıcı aracılığıyla kolayca indirilebilir. Windows platformuna ek olarak, Linux ve Mac‘i de destekler. Bu nedenle oyun satın alırken oyun diğer platformları destekliyorsa oyunu başka bilgisayarlarda da oynayabilirsiniz.

Kaynak: csgo-ranks.com/change-language


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.