Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Hypasos Artık Haber Platformu Gather’da

Avatar for Kerem

Tarih:

Yazar:

Hypasos Artık Haber Platformu Gather’da

Yeni nesil haber sitesi Hypasos artık Gather’da! Hypasos, Türkiye’nin en iyi haber uygulamalarından biri olarak dikkat çeken Gather’da yer aldı.

Gather, Türkiye’den ve dünyadan çok sayıda haberi ve radyoyu dilediğin kategoride belirlediğin kaynaklardan en doğru ve en kolay şekilde sunan kişiselleştirilmiş ücretsiz haber okuma ve radyo dinleme uygulaması. Birçok farklı ülkeden ve kategoriden haberler ve radyolar Gather ile akıllı telefon kullanıcılarına sunuluyor.

Hypasos Artık Haber Platformu Gather’da

Hypasos Artık Haber Platformu Gather’da

Gather, uygulamasının gelişmiş arama özelliği sayesinde istediğiniz içeriği aratarak kolaylıkla bulabilirsiniz. Uygulama içinde çeşitli kaynaklardan oluşan bir fotoğraf galerisi de mevcut. Galeride araba, yaşam, doğa, seyahat, popüler, ilginç vb. gibi birçok kategoriden fotoğrafları inceleyebiliyorsunuz. 

Hypasos‘u Gather’ın içinde Dünya, Teknoloji, Gündem bölümü altında bulabilirsiniz. Kaynaklarınız arasında eklemeyi unutmayın. Gather iOS ve Android uygulamalarını App Store ya da Google Play üzerinden indirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

General Motors Batarya Yangınları Nedeniyle 69.000 Elektrikli Aracı Geri Çağırdı

Microsoft, Rusya ve Kuzey Kore’nin COVID Aşı Verilerine Saldırdığını İddia Etti

Anonymous’tan Korkutucu Video

“Bana Koronavirüs Enjekte Edin” Diyen Trump Destekçisi, Covid’den Öldü

Oyun Faresi ile Normal Fare Arasındaki Farklar Nelerdir?


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.