Hypasos Haber Platformu Gather’da

Avatar for Kerem

Tarih:

Yazar:

Gather haber

Yeni nesil haber sitesi Hypasos artık Gather’da! Hypasos, Türkiye’nin en iyi haber uygulamalarından biri olarak dikkat çeken Gather’da yer aldı.

Gather, Türkiye’den ve dünyadan çok sayıda haberi ve radyoyu dilenen kategoride ve belirlenen kaynaklardan en doğru ve kolay şekilde sunan ücretsiz haber okuma ve radyo dinleme uygulamasıdır. Birçok farklı ülkeden ve kategoriden haberler ve radyolar Gather ile akıllı telefon kullanıcılarına sunuluyor.

Hypasos Haber Platformu Gather’da

Gather news

Gather, uygulamasının gelişmiş arama özelliği sayesinde istediğiniz içeriği aratarak kolaylıkla bulabilirsiniz. Uygulama içinde çeşitli kaynaklardan oluşan bir fotoğraf galerisi de mevcut. Galeride araba, yaşam, doğa, seyahat, popüler, ilginç vb. gibi birçok kategoriden fotoğrafları inceleyebiliyorsunuz. 

Hypasos‘u Gather uygulamasında Dünya, Teknoloji, Gündem bölümü altında bulabilirsiniz. Ayrıca Hypasos’u kaynaklarınız arasına eklemeyi unutmayın. Gather uygulamasını App Store ya da Google Play üzerinden indirebilirsiniz.

İlginizi çekebilir:

Deep Web Nasıl Bir Yer?

Video Boyutu Nasıl Küçültülür?

Fidye Yazılım Nedir? Nasıl Korunulur?

reklam

TikTok Video Nasıl İndirilir?

Oyun Faresi ile Normal Fare Arasındaki Farklar Nelerdir?


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.