Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

TikTok Video Nasıl İndirilir?

Avatar for Kerem

Tarih:

Yazar:

TikTok Artık Videonuzu Neden Kaldırdığını Söyleyecek

TikTok dünya çapında milyonlarca insanın kullanabileceği ilginç bir video uygulamasıdır. Bu platformda insanlar farklı müzik ve efektlerle video çekebiliyor ve kayıt tamamen ücretsiz.

TikTok, kısa sürede milyonlarca kullanıcıya ulaşabilmekte ve popülaritesi her geçen gün artmaktadır. İnternette gezinirken Tiktok kullanıcılarının karşılaştığı bir problem gördüm. Bu yazıda size Tiktok videolarını indirmenin en kolay yolunu göstereceğiz

TikTok Video Nasıl İndirilir?

TikTok, Trump yönetiminin onu yasaklamaya çalışmayı unuttuğunu söylüyor, ne olduğunu bilmek istiyor
TikTok Video Nasıl İndirilir?

TikTok üzerinde ki istediğiniz tüm videoları cihazlarınıza kolay bir şekilde indirme işlemi sağlayabilirsiniz. Bu göstereceğim yöntem tamamen ücretsiz ve indirme limiti olmayan bir platformdur.

  • TikTok üzerinden indirmek istediğiniz bir videonun linkini kopyalıyorsunuz.
  • Daha sonra ise musicallydown.com sitesine giriyoruz.
  • Kopyalama yaptığınız video linkini sitenin link kısmına yapıştırıyoruz ve download tuşuna basıyorsunuz.

İlginizi Çekebilir: YouTube ile Para Kazanmak Artık Çok Kolay!

TikTok Video Nasıl İndirilir?

Download tuşuna bastıktan sonra indirme işlemi başlayacaktır. Bu adımlar ile online site üzerinden video indirme işlemini yapmış olduk. Telefonlarınız üzerinden tiktok video indirme yapmak isterseniz ise aşağıdaki yöntemleri deneyebilirsiniz.

TikTok Telefondan Video Nasıl İndirilir?

ABD Başkanı Donald Trump’tan TikTok Hamlesi
TikTok Telefondan Video Nasıl İndirilir?

Mobil cihazlara TikTok platformundan video indirmek istiyorsanız bu yöntemi kullanabilirsiniz. Android platformundaki kullanıcılar Video Downloader for TikTok – No Watermark linkini kullanarak Play Store üzerinden uygulamayı indirebilirler.

Kurulumdan sonra uygulamayı açarsanız, sizden aynı şekilde bir video bağlantısı sağlamanızı isteyecektir. Bağlantıyı yapıştırdıktan sonra hızlı bir şekilde indirmek için “indir” düğmesini kullanabilirsiniz.

İOS cihazlarda, başka hiçbir uygulama indirmeden Tiktok videolarını indirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken, indirmek istediğiniz videonun üzerindeki paylaş düğmesine tıklamak, ardından cihaza kaydetmek ve indirme işlemini sağlamaktır. Aşağıdaki yorum kısmına görüşlerinizi yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: İnstagram Lite Nedir? Ne İşe Yarar?


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.