CSGO Skin Siteleri ve Promosyon Kodları

Avatar for Enes Sağlam

Son güncelleme:

CSGO Skin Siteleri ve Promosyon Kodları

Counter Strike Global Offensive oyununda nitekim hepimizin gözdeleri silah görünümleridir. CS:GO skinleri birçok oyuncuyu oyunda tutan etkenlerden biridir. Bu rehberde sizlere yeni ve nadir skinler elde edebileceğiniz CSGO Skin siteleri listemizi sunacağız. Bu siteleri sizler için inceledik ve detaylı bir rehber hazırladık.

CS GO skin ve kasa açma siteleri için bazı durumlara dikkat etmek gerekir. Biz bu siteleri puanlarken birçok ölçüden yararlandık. Bunlar sitelerin güvenirliği, komisyon miktarları, kullanıcı kitlesi gibi etkenlerdir. Bunların yanında bazı siteler için de başlangıç için işinize yarayacak “hypasos” bonus kodumuzu bıraktık.

CSGO Skin Siteleri

CS:GO skin siteleri diyoruz ancak vereceğimiz sitelerde birçok işlem yapılabilmekte. Bahsettiğimiz siteler, CSGO kasa açma, skin alışverişi gibi birçok özellik barındırmakta. Tüm bu özellikleri ve imkanları da göz önünde bulunduracak şekilde sizler için bir liste hazırladık.

Listemize geçmeden önce bir bilgi vermek istiyorum. Bu siteler bizim görüşümüz ve deneyimimize göre detaylıca incelenerek puanlandırılmıştır. Dikkat ettiğimiz en önemli nokta ise CS GO ucuz skin ve kasa alışverişi konusu oldu. Bahsettiğimiz kasa ve silah görünümlerinin fiyatlarına aşağıdaki bağlantılara gidip ürünü aratarak bulabilir ve diğer sitelerle karşılaştırabilirsiniz.

İnternet SitesiDereceBonus KoduSiteyi Ziyaret Et


★★★★★
5/5

hypasos

Ziyaret Et


★★★★
4/5


Ziyaret Et


★★★★
4/5

Ziyaret Et


★★★★
4/5

hypasos

Ziyaret Et


★★★
3/5

hypasos

Ziyaret Et


★★
3/5

hypasos

Ziyaret Et

CSGO skin ve kasa açma siteleri güvenilir mi?

Bu tarz birçok site bulunmakta. Bundan dolayı paranızı yatıracağınız siteyi dikkatlice seçmeniz gerekmektedir. Biz sizler için yazımızda güvenilirlik konusunu detaylı şekilde inceledik.

CSGO free yani ücretsiz skin siteleri var mı, güvenilir mi?

Öncelikle hiçbir site durduk yere ücretsiz CSGO skin dağıtmaz. Bu konuda dikkatli olmanızı tavsiye ederiz. Bazı siteler size promosyon olarak ücretsiz kasalar sunabilir ama güvenilir sitelerde işlem yapmaya özen gösterin.

Skinport

Skinport İncelemesi | Komisyon Oranı, Promosyon Kodu
CSGO Skin Siteleri

Skinport sitesi; CSGO, Dota2, Rust ve TF2 için skin alma ve satmanın en popüler yollarından biridir. Tabii ki bu oyunlardaki ögeleri Steam Topluluk Pazarı dahilinde de bulabiliyoruz. Ancak bu sitede Steam Topluluk Pazarına göre %30‘a varan skin indirimleri olduğunu söyleyebiliriz.

Skinport nakit işlemler üzerine kurulu bir sitedir. İlk başta bu durum korkutucu olsa da Skinport aracı rolündedir. Öge alışverişlerinizde iki taraf için de güvenilir bir ortam kurmayı hedefler.

reklam

Skinport sitesini listemizin başına koymamızı sağlayan avantajları:

 • Oyun ögesi alırken %0 komisyon ödemesi,
 • Şeffaf bir ticaret sunarlar ve yasal çerçevede işlem yapılır,
 • Profesyonel müşteri desteği sağlamaktalar,
 • Eşya çeşitliliği diğer sitelere oranla oldukça fazla,
 • Ödeme seçeneklerinde de birçok alternatif bulunmakta,
 • Türk Lirası ile ödeme seçeneği.

Skinport; güvenlik ve müşteri memnuniyeti konusunda AB kanunlarıyla tamamen uygun hareket eder. Avrupa çapında CSGO, Dota2, Rust ve TF2 oyunları için önde gelen bir pazar yeridir. Site içi alışveriş ve kullanıcı kolaylığı ile alanındaki sitelere farkını koyar.

Skinport sitesi güvenilir mi?

Skinport; güvenlik konusunda AB ve ülkemiz kanunlarıyla uyumlu olarak hareket eder. Bu durumda alanındaki en güvenilir siteler arasındadır. Avrupa kapsamında da önde gelen bir CS:GO skin pazar yeridir.

Skinport kayıt ol bağlantısına giderek bize destek verebilir ve dönem dönem referanstan dolayı bonus kazanabilirsiniz.

Daha fazla bilgi: Skinport İncelemesi | Komisyon Oranı, Promosyon Kodu

DMarket

DMarket

Özellikle CSGO skinleri almak konusunda DMarket, oldukça önemli bir pazardır. Sitede CS:GO skin ticareti için birçok istatistik ve araç bulunmakta. Bu sitede birebir takas yapılabiliyorken diğer sitelerden farklı olarak teklif verme imkanı da sunmaktadır. Ayrıca güvenilirlik konusunda da ABD asıllı yasal bir işletmedir.

DMarket sitesinin avantajları:

 • CSGO skinlerine özel istatistik ve araçlar,
 • CS:GO skin özelinde geniş bir kitleye sahip,
 • Para yatırma ve çekme kolaylığı,
 • Team Fortress ve Dota 2 dahil eşya çeşitliliği,
 • Ayrıntılı öge açıklamaları ve fiyat istatistikleri.

CS:GO skin sitesi DMarket‘in dezavantajlar;

 • CS GO skinleri teklif verebilme özelliğinden dolayı genelde yüksek fiyatlardadır.
 • Bu site CSGO özelinde bir sitedir ve diğer oyunların ögeleri CS:GO skinleri kadar çeşitli değildir.

Satın alım işlemleri Visa kartı, Bitcoin vs. gibi ödeme yöntemleriyle yapılabilmektedir. Ödemeler genelde site cüzdanınıza yatırılarak gerçekleşir. Yatırılan para yalnızca site içinde harcanır. Satışlardan kazandığınız paralarsa sorunsuz bir şekilde bankaya çekilebilir. Her iki işlem içinse yaşanacak aksaklıklar canlı destek tarafından çözülebilir.

DMarket CSGO güvenilir mi?

DMarket CSGO skin ticareti sitesi, ABD Wilmington’da kayıtlı tamamen yasal bir işletmedir. Site güvenilir bir ticaret ortamı hedefler.

reklam
DMarket para çekme nasıl yapılır?

DMarket sitesinde satışlardan elde ettiğiniz paralar banka hesabınıza kolayca çekilebilir. Sorun yaşarsanız müşteri hizmetleri yardımcı olacaktır.

DMarket kayıt ol bağlantısına giderek bizlere destek verebilirsiniz ve dönem dönem referans kodumuz sayesinde bonus kazanabilirsiniz.

Hellcase

Hellcase

Hellcase sitesi temelde popüler bir CS:GO ve Dota2 kasa açma sitesidir. Bu site, 2016’dan bu yana aktif olarak kullanılan ve oyuncuların gözdesi haline gelen bir sitedir. Oyun içi kasalara göre iyi skin çıkarma ihtimali daha fazladır. Para yatırma ve çekim işlemleri de oldukça hızlıdır.

Hellcase sitesinin avantajları:

 • 2016’dan beri köklü ve güncel hizmet,
 • Hızlı çekim işlemleri,

Birçok sitede yeni kullanıcılar için hoş geldin bonusu dağıtılır. Bu bonusları alabilmek için de referansla kayıt olmanız gerekir. Dilerseniz Hellcase promosyon kodu dahilinde bu bağlantıdan kaydolarak hoş geldin bonusunu alabilirsiniz.

Hellcase güvenilir mi?

2016’dan bu yana CSGO skinleri ve kasaları satan güncel ve güvenilir bir sitedir. Yasal şartlar dahilinde işletilmektedir.

CSGOCases

CSGOCases

Diğer CSGO skin ve kasa açma siteleri gibi CSGOCases, benzer bir yapıdadır. Özellikle Hellcase sitesinde söylediğimiz birçok özelliği bu site için de söyleyebiliriz. Bu sitenin büyük farklarından biri silah görünümlerinizi uzun süre bu sitede tutamazsınız. Eğer 31 gün içinde silah skinini hesabınıza çekmezseniz site sizin adınıza skini satar ve ücreti hesabınıza yatırır. Ayrıca bazı skinler Steam politikalarından dolayı anında takaslarda aksama olabilmektedir.

CSGOCases sitesinin avantajları:

 • Para çekimi ve yatırma işlemleri hızlıdır.

CSGOCases sitesinin dezavantajları:

 • Hesabınızdaki skini 31 gün içinde çekmezseniz otomatik olarak satışa sunulur ve ücreti size verilir.

Eğer bu linkten CSGOCases sitesine kayıt olursanız 0.50 dolar hoş geldin bonusu kazanabilirsiniz.

CSGOCases güvenilir mi?

Bu site temel anlamda güvenilir bir sitedir. Ücretsiz kasalardan çıkan skinlerinizi almak için depozit yatırmak gerekebiliyor onun haricinde yasal bir sitedir.

FarmSkins

CSGO Kasa Açma Siteleri
FarmSkins

Diğer sitelerin aksine 3 yılı aşkın süredir hizmet veren FarmSkins, yeni olmasına rağmen oldukça ilgi gören bir site haline gelmiştir. Sitenin güvenilirliği konusunda da detaylı araştırmalarımız sonucunda şu anlık aksi bir durumla karşılaşmadık. Bu sitede skin çıkarma ihtimali daha fazla olsa da komisyon miktarları diğer sitelere göre daha fazladır.

Farmskins sitesinin avantajları:

 • Kullanıcı kolaylığı,
 • Hoş geldin ve günlük bonuslar,
 • 10 doların üzerindeki para yatırma işlemlerinden ücretsiz kasa vermektedir,
 • Çoğu kasada iyi skin çıkarma ihtimalleri daha fazladır.

Farmskins sitesinin dezavantajları:

 • Diğer sitelere göre biraz daha fazla komisyon alınır,
 • Tecrübe olarak 3, 4 yıllık bir sitedir.

Farmskins promosyon kodu ile kayıt olduğunuzda hoş geldin bonusu elde edersiniz. Kasa açımına başlarken yardımcı olacak 0.90$ bonusu almak için bu bağlantıya tıklayın. Sonrasında “hypasos” promosyon kodumuzu girin.

FarmSkins güvenilir mi?

Daha 3 yıllık bir CSGO kasa ve skin sitesi de olsa deneyimimiz dahilinde güvenli bir sitedir.


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

1 Yorum

 1. Avatar for A̳L̳P̳E̳R̳E̳N̳5̳5̳8̳

  A̳L̳P̳E̳R̳E̳N̳5̳5̳8̳

  12 Ağustos 2021 18:42

  Skinport promosyon kodunu kullandım, teşekkürler.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.