Skinport İncelemesi | Komisyon Oranı, Promosyon Kodu

Avatar for Kerem

Tarih:

Yazar:

Skinport İncelemesi | Komisyon Oranı, Promosyon Kodu

Skinport (Skinbay ve Skincay olarak da bilinir) Stuttgart, Almanya’da faaliyet gösteren popüler bir CSGO skin pazarıdır. Şirket birkaç yıldır piyasada ve kullanım kolaylığı ile biliniyor. Bu kapsamlı incelemede, Skinport hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğreneceksiniz ve sizler için promosyon kodu sağlayacağız.

İnternet SitesiDereceBonus KoduSiteyi Ziyaret Et★★★★★
5/5

hypasos

Ziyaret Et

Skinport İncelemesi

CSGO Kasa Açma Siteleri
Skinport İncelemesi | Komisyon Oranı, Promosyon Kodu

Skinport, satın alınabilecek 100.000‘den fazla CSGO ürününün bulunduğu bir pazar yeri sunuyor. Sitede gezinmek kolaydır ve tasarımı basittir. Belirli bir skin arıyorsanız, birkaç tıklamayla veya arama çubuğunda arayabilirsiniz. Filtreler ayrıca belirli çıkartmalar, aşınma yüzdeleri vb. için ayrıntılı aramalara izin verir.

Skinport‘ta skin satın almanın en iyi yanı sitenin ücret yapısıdır. Bir alıcı olarak, sadece satın aldığınız skinin fiyatını ödersiniz. Alıcı için herhangi bir komisyon ücreti yoktur. Skinler için ödeme yapmak da çok kolay ve sadece birkaç saniyenizi alır. Bir ürün alırken siteye para yatırmanız gerekmez. Her zaman doğrudan satın aldığınız ürün için ödeme yaparsınız. Skinport‘ta mevcut olan fırsatlarla, Steam Topluluk Pazarı ve diğer pazar yerlerine kıyasla para biriktirebilirsiniz. Hatta çoğu zaman istediğiniz ürünlerde %30 veya daha fazla indirim bile alabilirsiniz.

Skinlerinizi satın aldıktan sonra hemen hesabınıza aktarabilirsiniz, diğer sitelerde olduğu gibi beklemenize gerek kalmaz. Genel olarak, skin satın almak isteyen herkese Skinport‘u tavsiye ederim.


Skinport Güvenilir Mi?

Skinport, Almanya, Stuttgart’ta 2019’dan beri faaliyet gösteren yasal ve şeffaf bir şirkettir. Yaptığımız araştırmalarda Skinport’un güvenilir olduğu kanısına vardık, herhangi bir yasal sorun bulamadık ve Skinport‘un ayrıca Counter-Strike: Global Offensive Trading tarafından beyaz listeye alındığını gördük. Skinport, Facebook, Twitter, Instagram, Twitch ve Discord gibi tüm büyük sosyal medya platformlarında varlığını sürdürmektedir.

Skinport Promosyon Kodu

Bu linkten veya “hypasos” promosyon kodunu kullanarak çeşitli avantajlar kazanabilir ve sitemize destek olabilirsiniz.

Skinport Ödeme Seçenekleri

Skinport, MasterCard, Maestro, VISA, American Express, Apple Pay gibi birçok farklı ödeme yöntemi sunuyor.

Skinport İade Politikası

Skinport‘un net bir iade politikası yoktur ancak SSS Bölümünde ve Hizmet Şartları sayfasında iade ile ilgili bazı bilgiler mevcuttur.

reklam

İlginizi çekebilir: CSGO Kasa Açma Siteleri


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.