CSGO Dust 2 Harita Yerleri

Avatar for Kerem

Tarih:

Yazar:

CSGO Dust 2 Harita Yerleri

CSGO Dust 2 harita yerleri nelerdir? CSGO Dust 2 harita özellikleri nelerdir? gibi soruları bu yazıda ayrıntılı bir şekilde cevaplayacağız.

“de_dust” ve “de_dust 2” rekabetçi haritaları tüm Counter-Strike oyunlarında yer almıştır. Her ikisi de David “DaveJ” Johnston tarafından oluşturulan bu rekabetçi haritalar, yıllar içinde pek fazla değişiklik görmedi ve diğer oyunlardaki birçok haritaya ilham verdi.

Ancak, 2017 yılında Dust 2, yeni bir düzenlemeye gitti. Revizyonun temel amacı, görselleri güncellemek ve yeni güncellenmiş kaplama seçenekleriyle harita etrafındaki hareketi iyileştirmekti. Revizyonun tüm ayrıntıları ve yeni, eski sürümlerinin karşılaştırılması buradaki resmi web sitesinden bulunabilir.

Diğer CSGO rehberlerimiz:

CSGO Dust 2 Harita Yerleri

CSGO Dust 2 Yer İsimleri

Dust 2, geniş açık alanları, geniş koridorları, dar koridorları, geçitleri, tünelleri ve her türlü saklanma noktalarını içeren geniş ve çeşitli bir haritadır. Oyuncular, bu haritada Bomba Sahalarının nispeten birbirine yakın olduğunu, CT Spawn‘ın her iki bomba sahasının ortasında olduğunu ve T Spawn‘ın haritanın karşı tarafında olduğunu akılda tutmalıdır.

Bomba alanı B, daha büyük bir odanın arkasındayken, bomba sahası bir köşeye sıkışmış durumda. Teröristler, her iki bölgeye de eşit uzaklıkta. Haritanın Ortası, T Spawn‘a daha yakındır ve karşı takım bu bölgeyi ​​tutmaya çalışırsa geçmesi zor olabilecek uzun koridorlardan oluşur. Counter-Teröristler, yandan görüş açılarına ve dar noktalar bulunan bu haritada Teröristlere göre açık bir avantaja sahiptir.


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.