TFT Sistem Gereksinimleri

Avatar for Kerem

Tarih:

Yazar:

TFT Sistem Gereksinimleri

TFT Sistem Gereksinimleri nelerdir? TFT Kaç GB? gibi soruları bu yazıda ayrıntılı bir şekilde açıklayacağız.

TFT Sistem Gereksinimleri 2021

TFT Sistem Gereksinimleri 2021
  • RAM: 8 GB
  • Grafik Kartı: AMD Radeon HD 5670
  • İşlemci: Intel Pentium 4 3.00GHz
  • Dosya Boyutu: 12 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 10

Teamfight Tactics Minimum Sistem Gereksinimleri

Teamfight Tactics Minimum Sistem Gereksinimleri
  • RAM: 4 GB
  • Grafik Kartı: AMD Radeon HD 5670
  • İşlemci: Intel Pentium 4 2.00GHz
  • Dosya Boyutu: 12 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 7

TFT Kaç GB?

TFT Kaç GB?

TFT bilgisayarınızda 12 GB alan kaplar. Teamfight Tactics sistem gereksinimleri çok hafiftir ve en az 4GB RAM‘e ihtiyacı vardır. Minimum AMD Radeon HD 5670 grafik kartınız olması koşuluyla oyunu oynayabilirsiniz. Teamfight Tactics‘i çalıştırmak için minimum Intel Pentium 4 2.00GHz CPU gereklidir. Oyun dosyası boyutu açısından, en az 12 GB kullanılabilir boş disk alanına ihtiyacınız olacak. Teamfight Tactics, Windows 7 ve üzeri bilgisayar sistemlerinde çalışacaktır.Diğer Rehberlerimiz

GTA 5 Sistem Gereksinimleri 2021

LoL Ticket Atma

PUBG Rütbe Sıralaması

Steam Oyun İade Etme

CSGO Crosshair Kodları

TFT Nedir? Nasıl Oynanır?

TFT Nedir? Nasıl Oynanır?

Dota Auto Chess ile başlayan ve birçok oyuncunun ilgisini çeken bu yeni oyunun son adresi Lol Tactical Wars. PBE’de piyasaya sunulduğundan bu yana, bu mod oyunculardan büyük ilgi uyandırdı ve yaklaşık bir haftadır oyunculara açık durumda. Peki TFT nasıl oynar? Birleştirilmiş karakterlerin hangi arka planı ve arka planı daha anlamlıdır? Hangi kahraman seviyeye göre ve hangi oranda ortaya çıkacak? Sizler için tüm sorularınıza cevap verebilecek bir rehber hazırladık.

reklam

Oyundaki sekiz oyuncunun her birinin kendi oyun tahtası var ve birim yerleştirme kısmı düzeltildi. Oyun, bu oyun tahtaları arasında bir dizi savaş turu yürütür. “Altın” paraları kullanarak, her turun başında ekibiniz için yeni kahramanlar kazanabilirsiniz. Sonra bu birimleri taktiksel olarak yerleştirirsiniz. Savaş turu başladığında, birlikleriniz rakibinizi ziyaret edecek veya düşmanınız tahtanıza girecek. Sonuç olarak, bu turda iki takımın birimleri otomatik olarak savaşacak.

Savaş bittikten sonra, daha fazla birim elde etmek için kullanılabilecek altın paralar alacaksınız. Aynı şampiyonlardan daha fazla satın alıp karıştırarak seviyelerini artırabilirsiniz. Başarıyı en üst düzeye çıkarmak için belirli bir stratejik kombinasyon etrafında bir ekip oluşturmanız gerekir. Bir oyuncu tüm sağlığını kaybederse kovulacaktır. Taktik savaşın galibi aynı zamanda son oyuncudur. Kısaca bunlar ana bulgulardır.


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.