SQUID Nedir? SQUID İle En Güncel Haberler Cebinizde

Avatar for Kerem

Tarih:

Yazar:

SQUID Nedir?

SQUID en son haberlere özgürce erişmek için yeni bir modeli kullanma özgürlüğü sağlarken, kişiselleştirilmiş bir okuyucu deneyimi sağlayabilen binlerce haberi tek bir uygulamada paketler.

SQUID Nedir?

SQUID Nedir?

İletişimin geliştiği şu günlerde yeni mobil uygulamaları hayatımıza yön vermeyi başarıyor. Bu uygulamalardan biri olan SQUID – Haberler & Dergiler, en güncel ve en yeni haberlere tek dokunuş ile erişim sağlamanıza imkan veriyor.

Kullanıcı dostu arayüzü ile kullanıcılarına keyifli bir okuma sağlayan SQUID uygulaması üzerinde çeşitli kişisel ayarlamalar yaparak uygulamadan daha profesyonel bir şekilde faydalanabilirsiniz. Bilgi almak istediğiniz konulara ve bu konuşlar ile ilgili haberlere kolay bir şekilde ulaşabileceğiniz bu kaliteli uygulamada, gazete, dergi ve bloglardan faydalanabilirsiniz.

100’den fazla haber kategorisi ve 20.000’den fazla kaynağın bulunduğu uygulama tamamen ücretsiz ve kayıt olmanızda gerekmiyor.

SQUID App’in CEO ve kurucusu Johan Othelius“Yeni neslin haber okumayı eğlenceli, değerli ve merak uyandıran bir günlük aktivite olarak yeniden keşfetmesine yardımcı olmak istiyoruz,” ​ diyor.

SQUID İle En Güncel Haberler Cebinizde

SQUID İle En Güncel Haberler Cebinizde

SQUID uygulaması; Türkçe, İngilizce, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Almanca, Rusça, Lehçe, Hollandaca, İsveççe ve Katalanca dillerinde mevcut. Tüm dünyadan en güncel ve en yeni haberleri anlık olarak ulaşabileceğiniz bu uygulamada internetteki en iyi kaynaklardan ve direk olarak yayıncıların internet veya okuyucuya özel bir moddan da haberleri takip edebilirsiniz. İlginizi çeken konuların yanı sıra aynı zamanda güncel bilgilerden de haberdar olabilirsiniz.

Uygulamadaki haberleri ilgi alanlarınıza göre kişiselleştirebilirsiniz. SQUID-News & Magazines uygulamasını ilgi alanlarınıza göre seçebilir veya ilginizi çekmeyen konuları engelleyebilirsiniz. Ana görünümün sol üst köşesindeki menüye giderek ve ardından engellenen kaynağa tıklayarak kaynağın engelini kaldırabilirsiniz.

Bu nedenle, uygulamadaki her ayarlama sizin belirlediğiniz özelliklere uyacaktır. En sevdiğiniz haberleri arkadaşlarınızla paylaşabilir ve onlardan bilgi alabilirsiniz.

reklam

Huawei Telefonlarda Google Yerine Kullanılacak Haber Uygulaması: SQUIDSQUID, HUAWEI Tarayıcı ve HUAWEI Asistan’daki haberler için içerik partneri olacak. Ekranı sağa kaydırınca (-1 Ekranı) Huawei Asistan’a ulaşılabilecek. HUAWEI Asistan ve HUAWEI Tarayıcı kullanıcılarına farklı haber konuları ve çeşitli kaynaklardan oluşan haberler önerilecek. 

HUAWEI Asistan EMUI10 işletim sistemine sahip olan telefonlarda kullanılabilecek. HUAWEI Tarayıcı, HUAWEI AppGallery’den indirilebilir. HUAWEI Asistan yeni HUAWEI modellerinde piyasaya sürülecek.

SQUID Google Play indirme linki

SQUID App Store indirme linki

İlginizi Çekebilir

İnstagram Lite Nedir? Ne İşe Yarar?

Netflix’te İzlenmesi Gereken En İyi 50 Film

Video Boyutu Nasıl Küçültülür?

VPN Kullanmak Zararlı Mı? Bedava VPN’in Karanlık Tarafları


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.