Snapchat Beklemede Ne Demek?

Bu yazıda “Snapchat beklemede uyarısı ne demek, Snapchat beklemede uyarısı nasıl düzeltilir?” gibi soruları cevaplayacağız.

Avatar for Zehra Yıldırım

Son güncelleme:

Snapchat Beklemede

Snapchat beklemede uyarısı, biriyle herhangi bir sohbet halindeyken aniden karşınıza çıkmış olabilir. Sohbet anında karşınıza çıkan bu uyarının tam anlamını bilmiyor olabilirsiniz ancak Snapchat beklemede durumunu tüm Snapchat kullanıcılarının bilmesi gerekiyor çünkü biri beklemedeyse o an ne yapmanız gerektiğini bilmeniz gerekir. Bu durumu öğrenmeyip ısrarla sohbete devam ederseniz karşı taraf bu durumdan hoşlanmayacaktır ve aynı zamanda ilişkiniz de olumsuz yönde etkilenecektir.

Snapchat Beklemede Ne Demek?

Snapchat Beklemede Ne Demek?

Biriyle konuştuğunuz esnada ekranda beklemede uyarısının yazdığını görebilirsiniz. Snapchat beklemede uyarısı, karşı taraftaki kullanıcının sizi arkadaş olarak eklemediği anlamına gelir. Mesajlaşmak istediğiniz kişi sizi arkadaş olarak eklemediği sürece hiçbir şekilde mesajınız karşı tarafa ulaşmaz. Bu nedenle ekranda beklemede uyarısı aldığınız zaman yine de ısrarla mesaj atarsanız bunun hiçbir etkisi olmayacaktır.

Bu uyarıyı aldığınızda yapmanız gereken en doğru şey karşı tarafın sizi arkadaş olarak eklemesini beklemektir. Karşı taraf sizi arkadaşlıktan çıkardıktan sonra sizin attığınız her mesaj ve snap otomatik olarak beklemeye alınır. Tekrardan arkadaş olursanız mesajlarınız karşı tarafa iletilir ve böylece yanıt alabilirsiniz.Eğer bu uyarı sürekli mesajlaştığınız biri ile sohbetteyken karşınıza çıkarsa arkadaşınız sizi takipten çıkarmış veya sistemde bir hata olmuş demektir.

Snapchat Beklemede Uyarısı Nasıl Düzeltilir?

Snapchat beklemede uyarısı her ne kadar karşı taraf sizi takip etmediğinde ortaya çıksa da bazen telefonda, modemde ya da Snapchat’te oluşan problemlerden dolayı da bu uyarı ekrana yansıyabilmektedir. Bu durumun çözümü için telefon ve modem ile alakalı yapmanız gereken birkaç adımı takip etmeniz gerekmekte.

  • İlk olarak internetinizin olduğunu ve yine de böyle bir uyarı aldığınızı görüyorsanız modeminizi resetleyin.
  • Sonrasında telefonunuzu ve Snapchat uygulamasını kapatıp tekrar açın. Yapacağınız bu işlem sayesinde hem telefonunuzda hem de modeminizde bulunan tüm önbellek temizlenmiş olacaktır.
  • Snapchat’i açtığınızda yine aynı sorun ile karşılaşıyorsanız internette Snapchat çökmüş mü araştırın ve 5 dakika sonra tekrar deneyin, eğer Snapchat çökmemiş ve 5 dakika sonra tekrar denediğinizde yine aynı uyarıyı aldıysanız Snapchat uygulamasını silip tekrar yüklemeyi deneyebilirsiniz.

Yaptığınız tüm bu işlemlere rağmen yine de aynı uyarı ekranınızda çıkıyorsa karşı taraf sizi arkadaş olarak eklememiş ya da arkadaşlıktan çıkarmış demektir.

Snapchat Hesabınızda Ekli Olmayan Birine Mesaj Gönderme

Snapchat’te arkadaş olarak ekli olmayan birine mesaj göndermek ne yazık ki teknik olarak pek de mümkün değil. Ancak mesaj göndermek istediğiniz kişi kendi hesabındaki ayarlar kısmından Herkesten Mesaj Al özelliğini açtıysa sizin mesajınızı alabilir. Eğer bu ayar karşı tarafta açık değilse mesajınızı almasının tek yolu sizi arkadaş olarak eklemesidir.


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.