CS 1.6 Sekmeme Kodları

Avatar for Kerem

Son güncelleme:

Yazar:

CS 1.6 Sekmeme Kodları

CS 1.6 Sekmeme Kodları nelerdir, özellikleri nedir? gibi soruları bu yazıda detaylı bir şekilde yanıtlayacağız.

Counter Strike 1.6 eski ve serisinde en iyi bilinen oyunudur. Oyunun amacı kazanmak ve karşı takımdaki tüm oyuncuları öldürmektir. CS 1.6’da Terörist ve Anti-Terörist olmak üzere iki farklı takım bulunmaktadır, bu iki takımdan birini seçmeniz halinde oyuna başlayabilirsiniz. “Counter Strike” serisi, zamanın grafik oyunlarından çok daha iyi ve gelişmiştir, oyun her şeye rağmen pazardaki konumunu koruyor ve işini başarıyla sürdürmek için çok çalışıyor. Serinin en güncel ve popüler oyunu CSGO‘dur.

Ciddi oynamak isteyen veya kendini geliştirmek isteyen oyuncular “CS 1.6 Sekmeme Kodu” araması yapıyor. Biz de bu yazıda sizlere CS 1.6‘da nasıl Sekmeme kodlarını kullanacağınızı anlatacağız.

CS 1.6 Sekmeme Kodları

CS 1.6 Redbull Kodu
CS 1.6 Sekmeme Kodu

CS 1.6 adı verilen oyunlarda ve diğer FPS oyunlarında “sekmeme” teriminin anlamı aslında çok basittir. Sekmeme ifadesi, silahın geri tepme olmadan hızlıca ateş etmesi anlamına geliyor. Oyunda çok sayıda geri tepen silah bulunuyor, bu silahların hiç sekmediği zamanlar da oluyor. Özellikle AK-47, sekmesi ile bilinen popüler bir silahtır.

Counter Strike 1.6 Sekmeme Kodları:

  • cl_lw “1”: Görüntüde bir şey değişmiyor ama adam vurmak kolaylaşıyor.
  • cl_lc “1”: Hemen hemen cl_lw “1” ‘in işlevi ile aynı.
  • cl_gg “0”
  • cl_bob “0”: Silahın yürürken ki ileri geri gitme özelliğini kapatır.
  • cl_bobup “0”
  • cl_bobcycle “0”: Silahı sizden uzaklaştırır ve bu sayede daha rahat nişan alırsınız.
  • cl_cmdrate “100”
  • cl_updaterate “100”
  • ex_interp “0.02”
  • cl_dynamiccrosshair “0”: Nişangah ateş edildiğinde açılmaz veya esnemez.

İlginizi Çekebilir: CSGO Sekmeme Kodu

Bu kodları konsola (CS 1.6 konsolunun çalışma prensipi CSGO ile aynıdır, é tuşuna bastığınız zaman konsol açılacaktır) teker teker yazmanız gerekmektedir, yazım işlemini bitirdikten sonra sekmeme kodunuz aktif olacaktır.

Aiminizi ve atışlarınızı doğal yoldan, koda ihtiyaç duymadan geliştirmek istiyorsanız sizi “CSGO Spray Nasıl Yapılır?” rehberimize bekleriz. Yazımızın sonuna geldik umarım kodu çalıştırabilmişsinizdir, daha fazla rehber için sitemizi takibe alabilirsiniz.

reklam

Daha Fazla Rehber:

CS 1.6 Redbull Kodu

CS 1.6 FPS Arttırma Rehberi

CS 1.6 Kodları


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.