CS 1.6 Redbull Kodu

Avatar for Kerem

Son güncelleme:

Yazar:

CS 1.6 Redbull Kodu

Bu rehberde, CS 1.6 Redbull Kodu nedir? nasıl yapılır? gibi soruların cevabını detaylı bir şekilde anlatacağız.

CS 1.6 veya Counter-Strike günümüzün en popüler oyunlarından biri olup, dünyada ve ülkemizde birçok kuruluş tarafından yılın oyunu olarak seçilen Half Life‘ın geliştirilmiş versiyonlarından biridir. Oyunun boyutu 379 mb kadar yüksek olsa bile yine de buna değerdir.

CS 1.6 Redbull Kodu

CS 1.6 Redbull Kodu

Redbull kodu ile (genellikle çoğu sunucuda bulunur), normalden daha hızlı hareket edebilirsiniz. Bu mod genellikle Surf, Jailbreak ve diğer sunucularda bulunur. Bu modu kullanmak için sohbet bölümüne veya konsola kod yazmanız gerekir.

Sohbet kısmına yazılan Redbull kodu: /redbull 

Redbull bind atama kodu: bind r “say /redbull” (Bu kodu konsola yazıktan sonra r tuşuna bastığınızda Redbull modu açılacak tekrar bastığınızda ise kapanacaktır).

Diğer CS Yazılarımız:

CS 1.6 FPS Arttırma Rehberi

CS 1.6 Kodları

reklam

CS 1.6 Bot Atma

CS 1.6 Sistem Gereksinimleri

CS 1.6 Nedir?

CS 1.6 Sistem Gereksinimleri

Başlarda Half-Life modu olan Counter-Strike, o dönemde popüler olunca Valve tarafından satın alındı ve bugünkü popülerliğine kavuştu. Counter Strike 1.6 oyun endüstrisine damgasını vurdu, bir zamanlar milyonlarca oyuncu tarafından sevildi ve artık internet tarayıcılarında ücretsiz olarak mevcut. Bir zamanlar İnternet kafelerde vazgeçilmez bir oyun olarak kabul edilen CS 1.6, birçok oyuncuyu çekmeye devam ediyor. “Counter Strike” serisi bugün CS:GO olarak yoluna devam etse de CS 1.6’nın oyuncular için özel bir yer olduğu söylenebilir.


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.