At İşareti (§) Nasıl Yapılır?

Avatar for Kerem

Tarih:

Yazar:

At İşareti (§) Nasıl Yapılır?

At İşareti Nedir? At İşareti Nasıl Yapılır? § Nasıl Yapılır? gibi soruları bu yazıda ayrıntılı bir şekilde açıklayacağız.

Bilgisayarınızın, veya telefonunuzun klavyesinde nasıl At İşareti yapacağınızı merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Bilgisayarınızda ve telefonunuzda At İşareti yapmak aslında fazlasıyla basit. Dilerseniz hem bu makalemizde bulunan At İşareti (§) kopyalayabilir, dilerseniz de hemen aşağıdan nasıl yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Bilgisayar klavyesinde nasıl yapacağınız hemen aşağıda yazıyor.

Telefonunuzun klavyesinde At İşareti yapmak için, eğer iOS işletim istemli telefon veya tablet kullanıyorsanız, klavyenize kısayol eklendiğini biliyorsunuzdur. Bu makalemizde bulunan At İşareti kopyalayarak telefonunuzun klavyesine kısayol olarak eklerseniz, dilediğiniz zaman direkt kısayoldan kullanabilirsiniz. Android cihazlarda ise yine bu makalemizdeki At İşareti kopyalayarak kaydedebilir ve o şekilde kullanabilirsiniz. At İşareti birçok fontta bulunduğundan dolayı sosyal medya hesaplarınızda veya başka platformlarda da rahatlıkla kullanabiliyorsunuz.

At İşareti (§) Nasıl Yapılır?

Her Klavye Tuşuna Küçük Ekran Koyan Apple Patent Teknolojisi
At İşareti (§) Nasıl Yapılır?

Klavyenizdeki ALT tuşunu basılı tutun. Num Lock’un açık olduğundan emin olun. Yalnızca sayısal tuş takımını kullanarak 2 ve ardından 1 (21) yazın. ALT’yi serbest bırakın sonuç olarak § yazmalıdır.

Mac’te, Option tuşunu basılı tutup 6 yazarsanız, § işaretini yapabilirsiniz.

Diğer Rehberlerimiz

Minecraft Renk Kodları

PUBG İsim Sembolleri

PUBG Ekip İsimleri

reklam

Roblox İsimleri

PUBG Mobile İsimleri


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.