Mobile Legends Şekilli Nick

Avatar for Kerem

Son güncelleme:

Yazar:

Mobile Legends Şekilli Nick

Mobile Legends Şekilli Nick nasıl oluşturulur? gibi sorular bu yazıda ayrıntılı bir şekilde cevap bulacak ve ayrıca 50‘den fazla font içeren şekilli nick yazma aracı sayesinde istediğiniz nicki oluşturabileceksiniz.

Mobile Legends: Bang Bang, Moonton tarafından geliştirilen ve 11 Temmuz 2016’da yayınlanan bir video oyunudur. Oyuncular kule savaşında 5 kişilik 2 grupla savaşır. Bu oyuncuların belirli yetenekleri ve güçleri vardır. Oyunda parayla satın alabileceğiniz birçok şey var. Oyunda kuleyi korumalı ve hayatta kalmaya çalışmalısınız.

İlginizi çekebilir:

PUBG Mobile UC Gönderme

TikTok Kullanıcı Adları, Havalı, Yabancı İsimler

Havalı Nickler ve Cool Kullanıcı İsimleri

Mobile Legends Şekilli Nick

Mobile Legends Hesap Silme Rehberi 2021
Mobile Legends Şekilli Nick

Diğer tüm çevrimiçi oyunlar gibi, Mobile Legends da oyuncuların daha iyi bir görünüm ve zafer için yarıştığı bir oyundur. Mobile Legends oyununda şekilli nick kullanabilmek için aşağıdaki 56 adet farklı fonttan istediğinizi seçebilir ve kopyalayabilirsiniz. Ardından oyunun ayarlarından, profil yönetiminden yeni takma adınızı kullanmaya başlayabilir ve diğer oyuncuların arasından sıyrılabilirsiniz.

reklam

Mobile Legends Nedir?

Mobile Legends Hesap Silme Rehberi 2021
Mobile Legends Nedir?

Mobile Legend, 11 Temmuz 2016’da Çinli oyun şirketi Moonton tarafından piyasaya sürüldü. Her geçen gün büyüyor ve kullanıcıların ilgisini çekiyor. Bu oyunda iki takım bir harita üzerinde savaşıyor. Her iki takım da beşer kişiden oluşuyor. Bu iki takımda asıl amaç üssünü korumak ve rakip takımın üssünü yok etmektir.

Rakip takımın üssünü yok eden takım maçı galibiyetle kazanır. Oyunda, her oyuncu kendi seçtikleri kahramanı kullanarak rakip takımın kölelerini ve orman yaratıklarını altın paraları toplamak için kullanır. Bu altın ile kostüm satın alabilirsiniz ve her kostüm kahramanlara benzer veya farklı güçler verir. Kahramanların, eski gücü çoğaldı ve rakibine daha fazla zarar veriyor. Mobile Legend toplam 7 farklı lige sahiptir. Bunların hepsi en düşük ligden başlar; Savaşçı, Elit, Usta, Büyük Usta, Epik, Efsane ve Mistik’tır.


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

1 Yorum

  1. Avatar for Arafat

    Arafat

    18 Haziran 2022 10:29

    Güzel

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.