Lil Nas X Gerçek Bir SpaceX Kaskını Nasıl Elde Etti?

Avatar for Kerem

Tarih:

Yazar:

Lil Nas X Gerçek Bir SpaceX Kaskını Nasıl Elde Etti?

“Old Town Road” şarkısının müzisyeni Lil Nas X, kısa bir süre önce Highsnobiety dergisi için bir fotoğraf çekiminde rol aldı.

Lil Nas X, “2001: A Space Odyssey” filminden esinlenen fütüristik bir teması vardı. Çekimin tamamı gerçek bir SpaceX astronot kaskıydı.

Loaner Kaskı

Highsnobiety set tasarımcısı Taylor Horne, kask istemek için SpaceX‘e ulaştı ve fotoğraf çekiminin yapılacağı günden önceki gün haber aldı.

Fotoğraf yönetmeni Hanna Huffman, “Kapağın kaskla olmasını istediğimizi biliyordum” dedi.

Horne ve Huffman‘ın bu fikri SpaceX‘e sundukları bildirildi ve sonunda çekim için zamanında krediyi imzalayan SpaceX CEO’su Elon Musk‘a gitmek zorunda kaldı.

“Onlara hikayeden bahsettim,” diye devam ediyor Huffman, “Lil Nas için nasıl bütün bir gezegen yaratacaktık ve ona Gezegen X adını vermiştik, bu da SpaceX ile başlangıçta bağlantı kurduk. Nasıl yapacağımız konusunda şakalaştık. Highsnobiety modanın geleceğiydi, Lil Nas X müziğin geleceğiydi ve SpaceX uzay yolculuğunun geleceğiydi.

Yani doğal olarak hepimiz bir araya gelmek zorundaydık! Herkes süper sevimliydi ama bizi bunun büyük bir istek olduğu konusunda uyardılar ve umutlarımızı yükseltmek için değil ama kaskı kullanmamıza izin verirlerse, bize o akşam veya ertesi sabah (çekim günü) söylerlerdi. Pazar sabahı saat 8’de, Elon Musk‘ın projeyi onayladığı bir telefon aldık ve o öğleden sonra ekibinden birinin kask ile çekimimize geleceğini söyledi. “

Tesla Hızla Çöküyor! Pilleri Tehlike Saçıyor!

reklam

Tesla 35.000 Dolarlık En Ucuz Arabasını İptal Etti

Kaynak: futurism.com/lil-nas-x-obtained-actual-spacex-helmet


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.