Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

GTA 5 Kaç GB? 2021 | GTA V Kaç GB Yer Kaplar?

Avatar for Kerem

Tarih:

Yazar:

GTA 5 Kaç GB? 2021 | GTA V Kaç GB Yer Kaplar?

Oyun tarihinin en büyük ve en heyecanlı oyunlarından biri olan GTA 5, kapladığı alanın büyüklüğü ile tanınır. Bu yazıda GTA 5‘in güncel kapladığı alanı, nasıl indirileceğini anlatacağız ve GTA V kaç GB yer kaplar? gibi soruları cevaplayacağız.

Oyuncuların GTA 5‘e olan ilgisi azalmıyor. Oyunun 14 Mayıs 2020’de Epic Games mağazasında ücretsiz olarak sunulmasının ardından GTA 5 milyonlarca kez indirildi. Grand Theft Auto (GTA) 5, çıktığı yıl olan 2013’ten beri dünya çapında bir hit oldu. Rockstar Games tarafından geliştirilen GTA 5, sizi geniş bir kovalamaca hikayesine götüren bir online oyundur.

GTA 5 Kaç GB? 2021

GTA 5 Ekran Büyütme
GTA V Kaç GB Yer Kaplar?

GTA 5 oyununun indirme boyutu 94 GB‘dir. Oyunu kurabilmek için en az 100 GB HDD alanına sahip olmanız gerekir. HDD alanınız azsa, yükleme boyutu bir sorun olabilir; başlangıçta GTA 5 için 65 GB alan gerekirken şimdi ise 100 GB boş alan gerekiyor. Bunun nedeni muhtemelen GTA Online oyununun PC lansmanından bu yana Smuggler’s Run, The Doomsday Heist ve daha fazlasıyla, oyuna tonlarca araç, görev ve hatta yeni bir radyo istasyonu eklenmesidir.

Bilgisayarım GTA 5 Kaldırır Mı?

PC’nizin GTA 5‘i çalıştırıp çalıştıramayacağından emin değilseniz, Gamedebate adlı internet sitesini ziyaret edip sistem özelliklerinizi girerek oyunu çalıştırıp çalıştırmayacağınızı ve hangi ayarlarda çalıştırabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Gamedebate’in GTA 5 sayfasını ziyaret etmek için buraya tıklayın.

GTA 5 Nasıl İndirilir?

GTA 5 Araba Tamir Hilesi

GTA 5‘i indirmek için Steam‘i kullanacaksanız, önce Steam uygulamasını bilgisayarınıza indirmeniz gerekir. Bu işlemden sonra, hesabınıza giriş yapmalısınız. Platformda yeniyseniz, bu rehberden yardım alarak kayıt olabilir ve yeni bir hesap oluşturabilirsiniz. Steam’den GTA 5 indirmek için şu adımları izleyin:

  • Steam web sitesine gidin ve Steam uygulamasını PC’nize yükleyin.
  • Artık yeni bir hesap oluşturabilir veya zaten bir hesabınız varsa oturum açabilirsiniz.
  • Steam mağazasından GTA 5 oyununu arayın.
  • İhtiyacınıza ve bütçenize uygun olan GTA 5 paketini seçin.
  • GTA 5‘i satın almak için banka/kredi kartı veya diğer ödeme yöntemlerini kullanarak ödeme yapın (Bedava Steam Cüzdan Kodları için tıklayın).
  • Ödeme onaylandıktan sonra GTA 5’i PC’nize yüklemek için İndir düğmesine basın.

GTA 5 Paketleri ve Özellikleri Nelerdir?

GTA 5 Araba Tamir Hilesi
GTA 5 Ne Kadar Alan Kaplıyor?

Grand Theft Auto 5: Premium Edition, tüm GTA 5 hikaye modunu, Grand Theft Auto Online’ı, mevcut tüm oyun yükseltmelerini ve içeriğini içerir.

Criminal Enterprise Başlangıç ​​Paketi şunları içerir: 

  1. 1.000.000$ Bonus Nakit
  2. Araçlar
  3. Silahlar, Giysiler ve Dövmeler.


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.