Zuckerberg, Samsung Telefonlarının Büyük Bir Hayranı Olduğunu Söyledi
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!

Haber

Facebook CEO’su Mark Zuckerberg, Samsung akıllı telefonlarının büyük bir hayranı olduğunu söyledi

,Facebook CEO'su Mark Zuckerberg, Samsung akıllı telefonlarının büyük bir hayranı olduğunu söyledi

Samsung ve Facebook uzun süredir çeşitli projelerde ortak olmuştur mesela VR, Facebook’un Oculus teknolojisini kullanılır ve Galaxy cihazları Facebook ile önceden yüklenmiş gelir. 

Facebook CEO’su, Samsung’un akıllı telefonlarının büyük bir hayranı olduğunu ve onları birkaç yıldır kullandığını açıkladı.

Facebook CEO’su Mark Zuckerberg, Tech YouTuber ve yaratıcı Marques Keith Brownlee (popüler adıyla MKBHD) ile yaptığı bir konuşmada, Samsung akıllı telefonlara ve genel olarak Android’e olan sevgisini açıkladı. 

MKBHD, Mark’ın şu anda cebinde hangi telefon olduğunu sordu ve Mark, “ Biliyorsunuz, Samsung telefonlarını birkaç yıldır kullanıyorum ve onların büyük bir hayranıyım. Bence onlar (Samsung) harika telefonlar yapıyorlar. 

Mark ayrıca Android sever olduğunuda söyledi, aşağıdaki röportaja göz atabilirsiniz.

Facebook Nedir?

Facebook, Inc., merkezi Menlo Park, California’da bulunan bir Amerikan sosyal medya ve medya holding şirketidir.

Harvard Üniversitesi’nde oda arkadaşı Mark Zuckerberg ve Eduardo Saverin, Andrew McCrumb, Dustin Moskowitz ve Chris Hughes tarafından kuruldu. Facebook, dünyanın en değerli şirketlerinden biridir.

Microsoft, Amazon, Apple ve Google ile birlikte en büyük beş teknoloji şirketinden (büyük teknoloji şirketleri) biri olarak kabul edilmektedir.

Facebook, Facebook Messenger, Facebook Watch ve Facebook Portal dahil olmak üzere sosyal ağ platformları dışında ürün ve hizmetler sağlar. Aynı zamanda Instagram, WhatsApp, Oculus VR, Giphy ve Mapillary’yi satın aldı ve Jio Platforms’un %9.9 hissesine sahip.

Amazon’da, ‘Black Lives Don’t Matter’ Rezaleti için tıklayın.

E-mail Haber Bültenine Abone Ol

BUNLARA DA GÖZ ATIN

Yorum Yapmak İçin Tıklayın
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

E-mail Haber Bültenine Abone Ol

Popüler