Elon Musk, çocuğu X Æ A-12’nin adını unuttu

Avatar for Kerem

Son güncelleme:

Yazar:

Elon Musk, çocuğu X Æ A-12'nin adını unuttu

Bir röportajda, dünyaca ünlü bir girişimci olan Tesla CEO’su Elon Musk şarkıcı Grimes‘den olan oğlu XÆA-12’nin adını unuttu.

Elon Musk, çocuğu X Æ A-12'nin adını unuttu
Elon Musk, çocuğu X Æ A-12’nin adını unuttu

Röportaj yapılan Elon Musk, “XÆA-12’ye ne dersin?” Dedi. İlk başta soruyu anlamadı ve muhabirden tekrar söylemesini istedi. Daha sonra çocuğundan bahsettiğini anlayınca: “Ah, çocuğumu ara. Bu bir şifre gibi geliyor.” Dedi, çocuk iyi, belki birkaç ay içinde alabilir o gider.

Elon Musk Kimdir?

Elon Musk FRS, mühendis, endüstriyel tasarımcı, teknoloji girişimcisi ve hayırsever. Doğduğu ülke Kanada ve Amerika Birleşik Devletleri vatandaşıdır (Güney Afrika hariç). Musk bugün hala Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşıyor, 20 yaşındayken Amerika Birleşik Devletleri’ne göç etti.

Elon Musk’ın Eşi Şarkıcı Grimes Kimdir?

Elon Musk, çocuğu X Æ A-12'nin adını unuttu

En iyi sahne adı Grimes ile tanınan Claire Elise Boucher (17 Mart 1988 doğumlu) Kanadalı şarkıcı, söz yazarı, plak yapımcısı ve müzik video yönetmeni Vancouver’da doğdu ve büyüdü.

Grimes‘in müziği elektronik, pop, hip-hop ve R&B tarzı etkiler içeriyor ve müzik eleştirmenlerine göre alışılmadık vokalleri müziğinde öne çıkıyor. 2013’te Grimes, Webby Ödülü ile Yılın Sanatçısı seçildi.

Elon Musk’ın Eşi Şarkıcı Grimes Kimdir? yazımız için tıklayın.


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.