Discord HypeSquad Nedir? Nasıl Alınır?

Avatar for Kerem

Son güncelleme:

Yazar:

Discord Mikrofon Çalışmıyor Sorunu

Discord Hypesquad Nedir? Nasıl Alınır? gibi soruları bu yazıda cevaplayacağız. Discord HypesquadDiscord‘u çevrimiçi ortamda ve dünya çapındaki etkinliklerde temsil eden Discord kullanıcılarından oluşan bir topluluktur.

Discord Hypesquad Nedir?

Discord Hypesquad Nedir?

3 Hypesquad programı vardır:

 • Çevrimiçi Üyeler: Hypesquad‘a çevrimiçi üye olarak kaydolursanız, şu harika avantajları elde edersiniz:
  • Özel HypeSquad Bültenine erişim
  • HypeSquad Rozeti
  • Rakip Hype Evleri ile rekabet etme özelliği, rekabete katılmak için Kullanıcı Ayarları > HypeSquad‘a gidin, ardından 5 soruluk yetenek testini yapın. 
 • Etkinlik Katılımcıları: Diğer insanlarla veya çevrimdışı etkinliklerde takılıyor musunuz? O zaman bu program tam size göre. HypeSquad Etkinlik Katılımcısı için başvurursanız, şu tatlı avantajları elde edebilirsiniz:
  • Tüm Çevrimiçi Üye ayrıcalıkları ve ek bir Etkinlik rozeti
  • Özel tişört, rozet ve çıkartmalar içeren tek seferlik harika bir ürün paketi
  • HypeSquad Etkinlik Sunucusuna erişim
 • Etkinlik Koordinatörleri: Oyunlar konusunda yetkili biriyseniz ve video oyunlarıyla ilgili etkinliklerden veya büyük sunuculardan sorumluysanız, bu rozeti alabilirsiniz. Bunun Discord veya diğer çevrimiçi sitelerde değil, çevrimdışı bir etkinlik olması gerektiğini unutmayın. Etkinlik Koordinatörüne başvurursanız, şu tatlı avantajları elde edebilirsiniz:
  • Tüm Çevrimiçi Üye ayrıcalıkları ve ek bir Etkinlik rozeti
  • HypeSquad Etkinlik Sunucusuna erişim
  • Çevrimdışı LAN, Kongre veya etkinlik sunucusu için VIP ayrıcalıklar
  • Etkinlik için harika bir paket  

Discord Hypesquad Nasıl Alınır?

Discord Sohbetleri Canlandırmak İçin Çıkartmalar Eklicek
Discord Hypesquad Nasıl Alınır?

Discord Hypesquad‘a dahil olmak için gereken tek şart 13 yaşından büyük olmanız (Discord’a minimum kaydolma yaşı 13). Ayarlar kısmına girdiğinizde sol altta Hype bölümünü göreceksiniz. Girdiğinizde başvuru yapabileceğiniz bir ekranla karşılaşacaksınız (görmediyseniz HypeSquad kayıtlara açılmamıştır). Ekranda 5 tane kişiliğinizi tanımladığınız soruyla karşılaşacaksınız. Sorular aşağıdaki gibi olacaktır:

İşaretlediğiniz şıklara göre Discord yapay zekası sizi bir Rütbe ile ödüllendirecektir eğer ödüllendirdiği rütbeyi beğenmezseniz testi yeniden çözme konusunda özgürsünüz.

HypeSquad Başvurusu Nasıl Yapılır?

Discord’un HypeSquad sitesine buraya tıklayarak gidebilirsiniz. Her başvuru türünün farklı bir başvurma türü vardır. Siz kendinize uygun olanı seçip başvurabilirsiniz.

Hypesquad Evleri

Hypesquad‘da 3 ev vardır. Parlaklık, Cesaret ve Denge. Her biri farklı renkler ve şekilli rozetler dışında neredeyse aynıdır.

Hypesquad Etkinlikleri

Hypesquad etkinlikleri sayesinde promosyon, tişört, rozet vb. kazanabilirsiniz.

Hypesquad Evleri vs Hypesquad Etkinlikleri

İkisi arasındaki en büyük fark gereksinimler ve kaç kişinin içeri girdiğidir. Kullanıcı ayarlarında Hypesquad evi için başvuran herkes, evlerden biri için rastgele seçilecektir.

reklam

Hypesquad Etkinlikleri programına kabul edilebilmek için kullanıcıların en iyi hype‘ı olmalısınız.Diğer Discord Rehberlerimiz

Discord Mikrofon Çalışmıyor Sorunu

CSGO Discord Sunucuları (2021)

Discord Sohbetleri Canlandırmak İçin Çıkartmalar Eklicek

Sizinde Başınıza Gelebilir! Among Us ‘Eris Loris’ Spam Saldırısı

Valorant VP Nasıl Alınır? Valorant VP Nedir?

Discord Nedir?

Discord Sohbetleri Canlandırmak İçin Çıkartmalar Eklicek
Discord HypeSquad Nedir? Nasıl Alınır?

Discоrd, Skype veya TeamSpeak gibi progrаmlаrа veya Slack gibi gelişmiş iletişim platfоrmlarına yakın bir sohbet uygulamasıdır. Özellіkle gamerlara yönеliktir, onlаrа birbirlerini bulma, оyunu koordine etme ve oynarkеn konuşma yolları sağlar. Video görüşmelerі, ünlü sohbeti, mеtni destekler ve kullanıcıların istedikleri gibi haberleşme kurmalarına оlanak tаnır.

Discord, hеlе ki PC oyunları oynamaya çalışıyorsanız kullanışlıdır. Uygulama ѕohbeti oldukça kolaylaştırır, ötekі insanları bulmanıza yardımcı оlabilir ve uçarı komünikaѕyon kendince onları arkadaş listenize еklеmеnizi sağlayaсak arama işlevleri sunar. Pek fazla insan Disсord’u sаdece oyun oуnarken birbirleriyle konuşma уapmak yolunа değil, aynı zamanda organizaѕyonel ve sosyal bir аrаç olarak da kullanır.


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.