Cyberpunk 2077 Keanu Reeves’in Karakteri Hakkında Bildiğimiz Her Şey

Avatar for Kerem

Son güncelleme:

Yazar:

Cyberpunk 2077 Keanu Reeves'in Karakteri Hakkında Bildiğimiz Her Şey

Uzun zamandır beklenen Cyberpunk 2077 nihayet bu yıl çıkıyor ve dünyanın dört bir yanındaki oyuncular hevesle bu oyunu bekliyor. Cyberpunk 2077, CD Projekt tarafından 2012’de duyurulmuştu ancak yıllarca ertelendi ama nihayet Cyberpunk hayranlarının arkasına yaslanıp bu inanılmaz RPG’nin tadını çıkarma zamanı geldi. 

2019’da Cyberpunk 2077’nin oynanışı ortaya çıktı ve Keanu Reeves’e küçük bir bakış, etkinliğin en önemli olayıydı. Keanu’nun kendisi daha sonra oyun hakkında daha fazla bilgi vermek için sahneye çıktı ama Cyberpunk 2077’deki rolü hakkında pek bir şey söylemedi.

O zamandan beri hayranlar karakter ve olay örgüsü hakkında daha fazla bilgi bulmayı çok merak ediyorlar. Biraz araştırma yaptık ve karakter hakkında bazı bilgiler bulduk ve sizler için derledik.

Keanu Reeves’in Karakteri Hakkında Bildiklerimiz

Cyberpunk 2077’nin ana kahramanlarından biridir. Johhny Silverhand birçok Cyberpunk çizgi romanında ve hayran kurgusunda yer almıştır ancak modern bir kurguda ilk kez tanık olacağız

Ex-Military

Johnny Silverhand hükümetin yozlaşmış davası için savaşmayı reddeden bir asker kaçağıdır. Her şeyin mümkün olduğu fütürist dünyada yozlaşmış hükümete karşı savaştığı yeni hayatına başladı. Johnny Silverhand, Cyberpunk 2077’nin ana kahramanlarından biridir ancak ya onun yolsuzlukla savaşma yolculuğunda ona katılma seçeneğine sahip olacaksınız ya da kendi yolunuzu seçip Johnny Silverhand’a karşı savaşabileceksiniz.

Ünlü Müzisyen

Johnny Silverhand müzik grubu ‘Samurai’ ile ünlüdür. Ünlü Samuray grubu Johhny’nin popülaritesinin ardındaki sebepti ve yetenekleri efsaneydi. Johnny müziğiyle yozlaşmış hükümetin sırlarını açıklamaya devam etti ama bir trajedi onu vurdu ve kariyerinin sonu oldu.

Öldüğü farz edildi

Johnny’nin kız arkadaşı Cunningham mafya tarafından kaçırıldı ve 2020’de onu öldürdüler. Johnny üçlü ile savaşmak için elinden gelen her şeyi yaptı ama acımasız katil Borg tarafından vuruldu. Ancak Johnny Silverhand’ın cesedi asla bulunamadı çünkü Johnny’nin öldürüldüğü iddia edilen tesis, Militech tarafından bombalandı. Johnny Silverhand 2020’de öldüğü tahmin ediliyor ve Cyberpunk 2077’de Silverhand intikamını almak için geliyor.

Şimdi ne var?

Oyun fragmanında gördüğümüzden Johnny Silverhand’ın iyi ve hayatta olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Ancak protez bir kolu ve diğer vücut özelleştirmeleri, Johhny’nin Borg ile olan kavgası sırasında ağır şekilde yaralandığını gösteriyor. Bir şekilde henüz bilmiyoruz ama hayatta kalmayı başardı.

reklam

Yozlaşmış hükümete karşı savaşmak için ana karakter V’nin Johnny’e katılacağına inanılıyor. Bu asi grup onları dizlerinin üstüne çökertecek.

Johnny Silverhand hakkında daha fazla bilgi edinmek için 19 Kasım 2020’ye kadar beklemeniz gerekecek.

İlginizi Çekebilir

Cyberpunk 2077: Çalışanlar Oyunu Bitirmek İçin Fazla Mesai Yapacak

Cyberpunk 2077 Çıktığı Gün Google Stadia’da Oynanabilecek

Call Of Duty Warzone Fps Arttırma: Daha İyisi Yok!

Xbox Series X İncelemesi: YENİ NESİL BİLGİSAYAR GİBİ

Cyberpunk 2077 hakkında Sorunuz olursa yorumlar kısmında belirtebilirsiniz


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.