Agario Şekilli Nick Yazma

Avatar for Kerem

Son güncelleme:

Yazar:

Agario Şekilli Nick Yazma

Agario Şekilli Nick Nasıl Yazılır? Agario Şekilli Nick Yazma Nasıl Yapılır? gibi soruları bu yazıda detaylı bir şekilde açıklayacağız.

Oyun oynamak neredeyse herkesin sevdiği bir aktivitedir. Özellikle bilgisayar oyunları ve çok oyunculu oyunlar oldukça tercih edilmektedir. Bilgisayar oyunları tarihinde en çok oynanan oyun şüphesiz Agario oyunudur. Bunun gibi birçok oyuncu hem çevrimiçi hem de çevrimdışı modları içerir.

Agario‘da Şekilli Nick’e sahip oyuncular görmüş olabilirsiniz. Hücrenizin daha çekici görünmesi için bu harika Agario Şekilli Nicklerini kullanabilirsiniz.

Agario’da tüm özel karakterler desteklenmez, çok azı desteklenir. Bu yüzden Agario tarafından desteklenen tüm sembollerin ve özel karakterlerin listesini derledim. Bunları Agario nick kutusuna yapıştırabilirsiniz.

Agario Şekilli Nick

Agario Şekilli Nick Yazma

Agario adlı oyun aynı zamanda en popüler çevrimiçi oyunlardan biridir. Agario kullanıcıları oyun adlarını Şekilli Nicklerden oluşturabilir ancak Agario‘da maalesef Şekilli Nicki manuel olarak yazmanın bir yolu yoktur. Bu nedenle Agar.io‘da Şekilli nick yazmak için web sitemizdeki şekilli isim yazma aracını kullanabilirsiniz.Diğer Rehberlerimiz

PUBG Şekilli Nick Yazma Aracı

Şekilli Nick Yazma

reklam

En Güzel Oyun Nickleri

CSGO Nickleri

Brawl Stars Şekilli Nickler

Agar.io Nedir?

Agario Şekilli Nick Yazma

Agar.io, Brezilyalı geliştirici Matheus Valadares tarafından geliştirilmiştir, çok oyunculu bir çevrimiçi aksiyon oyunudur. Oyuncular, Petri kabını temsil eden bir haritada dairesel hücrelerini kontrol eder. Amaç, oyuncunun hücresinden daha küçük olan hücreleri yiyerek, oyuncunun hücrelerini yiyebilecek daha büyük hücrelerden kaçınarak mümkün olduğunca fazla kütle elde etmektir. Her oyuncu küçük bir hücre ile başlar, oyuncular yeterli bir kütleye ulaştığında hücreyi ikiye bölerek birden fazla hücreyi kontrol edebilir.

Oyun olumlu eleştiriler aldı; eleştirmenler özellikle sadeliğini, rekabetini ve mekaniğini överken, kötü eleştiriler tekrarlayan oynanışını hedef aldı. Büyük ölçüde sosyal ağlardaki ağızdan ağza yayılmasından dolayı hızlı bir başarı elde etti ve ilk yılında en popüler web ve mobil oyunlardan biri haline geldi. 3 Mayıs 2015’te Steam sürümü duyuruldu ancak hiçbir zaman yayınlanmadı, Agar.io‘nun iOS ve Android için mobil sürümü ise 24 Temmuz 2015‘te Miniclip tarafından piyasaya sürüldü. Agar.io, diğer .io oyunlarına büyük ilham verdi.


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.