Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Valorant Point (VP) Satın Al

Avatar for Kerem

Tarih:

Yazar:

Valorant Point (VP) Satın Al

Valorant, aynı zamanda League of Legends oyununun da yapımıcı olan Riot Games tarafından geliştirilmiş bir free-to-play oyunudur. 2020 yılında piyasa çıkan Valorant, ülkemizde ve dünyada son dönemin en popüler oyunu arasında yer almaktadır. eTail.com.tr’nin sponsorluğunda Valorant Point (VP) satın alma rehberimizi inceleyelim.

Valorant Point (VP) Nedir?

Valorant Point Satın Al

Valorant Points (VP) veya Valorant Puanları oyun için para birimi – Epin’dir. Oyuncular Valorant Puanları satın alabilir ve bunları silah görünümleri almak ve hatta yeni ajanların kilidini açmak için kullanabilir.

Valorant Point (VP) Nereden Satın Alınır? 

Valorant Point (VP) satın almak için son dönemde oyuncular yaygın olarak www.eTail.com.tr‘yi kullanmaktadır. Valorant’ın yanında, PUBG UC, LoL RP, Roblox Robux, Mobile Legends gibi birçok oyunun Epin’ini ve aynı zamanda son çıkan PC oyunlarının dijital kodlarını güvenle eTail üzerinden satın alabilirsiniz.

Valorant Karakterleri Nelerdir?

Valorant  nişancılığa dayanan bir oyundur. Dünyanın birçok ülkesinde bulunan oyuncularla aynı anda bir sunucuda oynanan bir oyundur. Oyunda birbirinden farklı on beş (15) farklı karakter bulunmaktadır. Her karakterin ise kendilerine özel yetenekleri bulunmaktadır.  Karakterlerden birini seçtikten sonra takımınızla beraber karşı takıma karşı mücadele edecek, rakip takım oyuncularını etkisiz hale getirmeye çalışacaksınız.

Karakterler ve yetenekleri aşağıda sıralanmıştır. 

Liste No Karakter Tipi 
Brimstone Kontrolörler  
Viper Kontrolörler  
Omen Kontrolörler  
Killjoy Nöbetçiler  
Cypher Nöbetçiler  
Sova Başlatıcılar 
Sage Nöbetçiler  
Phoenix Düellocular  
Jett Düellocular  
10 Reyna Düellocular  
11 Raze Düellocular  
12 Breach Başlatıcılar  
13 Skye Başlatıcılar  
14 Yoru Düellocular  
15 Astra Kontrolörler  
16 KAY/O Başlatıcılar  


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.