Hileli Brawl Stars İndir – APK 2021

Avatar for Enes Sağlam

Son güncelleme:

Brawl Stars Yıldız Gücü Hileli

Brawl Stars, gerçek oyunculu çevrimiçi aksiyon oyunudur. Oyun içerisinde karakter ve kostüm açmak için elmas gerekmektedir. Haliyle oyuncular bu durumda hileli Brawl Stars indir, elmas hilesi veyahut Nulls Brawl Alpha APK son sürüm indir gibi aramalar yapmakta. Bu yazıda sizlere 2021 en güncel hileli Brawl Stars sürümünü sunacağız. Yazımıza geçelim…

Hileli Brawl Stars

Hileli Brawl Stars

Supercell tarafından piyasaya sürülen Brawl Stars oyunu eş zamanlı milyonlarca kişi tarafından oynanmakta. Oyun, çevrimiçi aksiyon mobil oyun kategorisinde yer almaktadır. Oyun içerisinde 5 farklı oyun modu bulunmaktadır. Her oyun modunda kendinizi farklı savaşlar içerisinde bulursunuz.

Tabi dünya çapında büyük bir üne sahip oyun için fan yapımı birçok modda bulunuyor. Bu modlar oyunculara orijinal Brawl Stars‘ta kolay şekilde elde edemeyeceğiniz şeyleri vaat etmekte. Bunlar hileli Brawl Stars adı altına elmas, kupa, karakter, görünüm gibi değerli nesneler. Tabi bunlar dışında farklı harita ve oyun modu tasarlayan fan yapımı modlar bulunmakta.

Bildiğiniz üzere özellikle online yani çevrimiçi oyunlar üzerinde hile yapmak tamamen yasadışı bir durumdur. Bunu yapan da ulaştıran da suç işlemiş sayılır ancak yukarıda söylediğimiz gibi sizlere bir Brawl Stars‘ın bir modunu paylaşacağız. Bu oyun modu internette hileli Brawl Stars olarak geçen Nulls Brawl Alpha oyunudur.

Nulls Brawl Alpha aslında orijinal oyunun fan yapımı bir modudur. Bu modda hileli denilebilecek gibi tüm özellikler açıktır. Ayrıca botlarla oynama modu, harita oluşturucu gibi birçok farklı özelliğe de sahiptir. Nulls Brawl Alpha’yı diğer oyun modlarından ayıran en önemli özelliği ise çok oyunculu oynanabilir olmasıdır.

Hileli Brawl Stars Nedir?

Hileli Brawl Stars Nedir?

Nulls Brawl Alpha, Brawl Stars için oluşturulmuş belli başlı özel sunuculardan biridir. Bu sunucuyu oluşturan ekip daha önce Nulls Royale ve Nulls Clash gibi Supercell’in diğer oyunları için de özel sunucular oluşturmuştu. Bu sunucuların özelliği ise orijinal oyunun zevkini sınırsız kaynakla katlamaktır. Bu tarz özel yani pvp serverler birçok online oyun için geçerlidir aslında.

Hileli Brawl Stars yani Nulls Brawl Alpha, oyundaki tüm özelliklere sınırsız erişim sağlar. Oyun sınırsız elmas ve altına sahip olursunuz. Tüm yeni dövüşçüler ve görünümlerin kilidi açık olur. Oyun içerisindeki tüm Gadget’ların ve yıldız güçlerinin hepsi açıktır. Oyun içerisinde harita oluşturucu ile özel haritalar oluşturabilir ve bu haritalarda oyuncuların oynamasını sağlayabilirsiniz.

Bunca özellik saydık ama Brawl Alpha’nın ayrıcalıkları bitmiyor. Oyuna durmadan orijinal oyundaki güncellemeler gelirken ayriyeten farklı özellikler de geliyor. Bunlar içerisinde botlarla oynama modu, gizli aygıtlar, gizli emojiler bulunmakta.

reklam

Bunlar haricinde genel Nulls Brawl Alpha özellikleri şu şekilde:

 • Hileli Şekilde Çok Oyunculu Mod
 • Tüm Dövüşçülerin ve Görünümlerin Kilidi Açık
 • Botlarla Oynama Modu
 • Gadget’ların ve Tüm Yıldız Güçlerinin Kilidi Açık
 • Sınırsız Elmas ve Altın
 • Nulls Yetkilileri Tarafından Denetlenen Sunucular
 • Kurulumu ve İndirmesi Kolay
 • Her Şeyin Kilidi Açık
 • Nulls Brawl Alpha, Android 4.4 ve üstü tüm cihazlar ile uyumludur.

Hileli Brawl Stars İndir

Hileli Brawl Stars İndir

Bu başlık altında sizlere Nulls Brawl Alpha indirme bağlantısını sunacağız. Oyunun bu sürümü size sınırsız elmas ve altın sağlarken oyun içerisindeki her şeyin kilidi açılacaktır. Hileli Brawl Stars indirme adımları şu şekilde:

 • Öncelikle verdiğimiz bağlantıdan oyunun Apk son sürümünü indirin.
 • Apk dosyanızı açın.
 • Oyunu kurmak için ayarlarınızdan yabancı kaynaklara bir kere izin vere tıklayın.
 • Sonrasında Apk dosyasına tıklamanız ve adımları geçmeniz yeterli olacaktır.

Nulls Brawl Alpha sürüm bilgisi:

 • Kullanılabilir alan: 138 MB
 • Mod Detayı: Sınırsız Elmas, Mücevher ve Altın
 • Geliştirici Kişi veya Kişiler: Daniillnull
 • Desteklenen cihazlar: Android 4.4 ve üstü
 • Kaynak: ClashMod.Net

Diğer güncel bilgiler, bu bağlantıda mevcut.

Hileli Brawl Stars Nasıl İndirilir?

Verdiğimiz bağlantıdan Nulls Brawl Alpha APK sürümünü indirmeniz ve yabancı kaynaklara izin vererek kurmanız yeterli olacaktır.

Hileli Brawl Stars İndirmek Güvenli Mi?

Brawl Stars’a oyun modu olarak çıkan Nulls Brawl Alpha tamamen güvenilirdir. Binlerce oyuncuya ev sahipliği yapmaktadır.

Hileli Brawl Stars Hangi Cihazlarda Mevcut?

Nulls Brawl Alpha Android 4.4 ve üstü cihazlar için uygundur.

Hileli Brawl Stars’ın Özellikleri Nelerdir?

Hileli Brawl Stars yani Nulls Brawl Alpha’da orijinal oyundan farklı olarak her şeyin kilidi açıktır ve bünyesinde birçok ek özellik bulundurmaktadır.

Brawl Stars Nedir?

Brawl Stars Şekilli Nickler
Brawl Stars Nedir?

Clash of Clans, Clash Royale ve Boom Beach gibi oyunlara imza atan Supercell firmasının son zamanlarda büyük bir çıkış yapan oyunudur, Brawl Stars. Şirketin diğer oyunları da yüz milyonlarca indirmeye sahipti ve Brawl Stars’ta Google play içerisinde en üst sıralarda yer almaya başladı. Oyun çıktığı günden bu yana büyüyen bir kitleye sahip. Tabii ki oyunun grafikleri ve oynanışı da bu etkenlerin sebeplerinden diyebiliriz.

Brawl Stars temelinde gerçek oyuncularla savaşabileceğimiz çevrimiçi aksiyon oyunudur. Brawl’ın 5 farklı oyun modu bulunmaktadır. Oyun modlarında temel oynanış aynı da olsa farklı bir deneyim sunuyor her biri. Oyun içerisinde aksiyonların temposu ve savaşlarda ki heyecandan dolayı oyunun bağımlısı olmanız muhtemel. Zaten medyada da bu bağımlılık konusu üzerine çok konuşuldu çok tartışıldı ancak tabii ki konumuzla alakası yok.

reklam

Brawl Stars aslında oynanışı basit de olsa geniş bir oyundur. Oyun içerisinde kupalar, elmaslar, karakter ve görünümler oldukça değerlidir. Oyuncular da bu saydıklarımızı elde etmek isterler. Bu konularda sizlere birçok yararlı yazı yazmaya çalışıyoruz. Dilerseniz Brawl Stars’la ilgili diğer ayrıntılı yazılarımızı okuyabilirsiniz.

Diğer Brawl Stars yazılarımız:


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

1 Yorum

 1. Avatar for Hacker

  Hacker

  30 Ekim 2021 12:41

  Hileyi güncelleyin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.