Brawl Stars Kupa Hilesi Nedir? Nasıl Yapılır?

Avatar for Kerem

Son güncelleme:

Yazar:

Brawl Stars Kupa Hilesi Nedir? Nasıl Yapılır?

Brawl Stars Kupa Hilesi nedir? Brawl Stars Kupa Hilesi nasıl yapılır? gibi soruları bu yazıda ayrıntılı bir şekilde cevaplayacağız.

Brawl Stars‘da çok fazla kupaya sahip olmanın birçok avantajı vardır. Bu yüzden oyuncular oyunda hile yapmaya başvururlar. Bu hileyi yapmak için oyuncular hileleri her zaman internette araştırır. Bir yazı derledik ve size yardımcı olacağını düşündük. Bu yazıda, “Brawl Stars Kupa Hilesi Nedir? Nasıl Yapılır?” bu gibi soruları detaylı olarak anlatacağız.Brawl Stars Kupa Hilesi

Brawl Stars Şekilli Nickler

Brawl Stars‘da her oyunun sonunda oyunu kazanırsanız kupa kazanır, kaybederseniz kupa kaybedersiniz. Her Brawl Stars oyuncusu belirli sayıda kupa aldığında, kendinde olmayan bir karakter açılır veya özel kutular kazanır.

Oyunda her kazandığınız maç için belirli sayıda kupa kazanabilirsiniz. Maç kaybettiğinizde, belirli sayıda kupa da kaybedersiniz ancak genellikle kaybettiğinizden daha fazla kupa kazanırsınız. Bu sistem sayesinde her kupa kazandığınızda kendinizi geliştireceksiniz. Bazı kupa noktalarında hediyeler verilecektir örneğin 2000 kupa kazanırsanız, Dynamike karakterinin kilidi açılacaktır.

Mega paket ve diğer paketler altın hediyeler sağlayabilir. Dynamike karakterini merak edenler için, Dynamike bomba tabanlı uzun menzilli bir karakterdir. Bazıları kolayca kupa kasmak için becerilerini kullanırken, bazıları da hileye başvurur.

Brawl Stars Kupa Hilesi Çeşitleri

Brawl Stars Kulüp İsimleri

En ünlü yöntem, programların ve dosyaların indirilmesini gerektiren hile yapmaktır. Brawl Stars sistemindeki güvenlik açıklarından yararlanan programcılar, hile dosyaları oluşturacak ve web sitelerine yükleyecektir. Bu şekilde, tüm oyuncular bu dosyalara erişebilir ve indirebilir. Tek dezavantajı, yabancı sitelerin yabancı kaynaklar olmasıdır. Oyun içi ayarları kullanarak hile yapmak çok popüler bir tür değildir. Bu yüzden insanlar bu hile yöntemi hakkında pek bir şey bilmiyor. Video ve blog yazarlarına göre oyunda yapılan değişikliklerin yüksek kupa kazandırabileceğini söylüyorlar.

Brawl Stars Kupa Hilesi Nasıl Yapılır?

Brawl Stars Şekilli Nickler

Kolayca ve emek vermeden kupa kazanmak isteyen birçok oyuncu vardır. Bu oyuncular eninde sonunda oyun sistemi veya direkt indirdiği programlar tarafından yakalanır. İndirdiğiniz programa çok dikkat edin piyasadaki çoğu hile yazılımı virüs içeriyor zaten bu hileler sadece kendi tarafınızda oyundaki yazıyı değiştirerek hiç bir etkisi olmadan yapılabilir. Kupa ve elmas bilgileriniz Brawl Stars sunucularında saklanıyor ve bunları değiştirmenin bir yolu yoktur.

Tek yapabileceğiniz şey oyunda açık bulmaktır ki bu da oldukça zor ve nadir bir durumdur eğer bulursanız Supercell sizi ödüllendirebilir. Arkadaşlarınıza şaka yapmak veya onları kandırmak için oyunun null sürümünü indirebilirsiniz. Null sürüm demek oyunun herhangi bir sunucu ile bağlantısı olmadan yani çevrimiçi olmadan çalışmasıdır, bu sürümlerde hile yapmak mümkündür zaten çoğu Brawl Stars null sürümü hile ile gelmektedir. Ne yazık ki bu sitede Null, crack yazılımları desteklemediğimiz için başka kaynaklardan indirmek zorundasınız. İndirdiğiniz sitelere çok dikkat edin site size yeterince güven vermediyse lütfen başka kaynaklara bakınız veya Youtube‘dan like ve güzel yorum oranına bakarak seçiniz.

reklam

Diğer Brawl Stars Rehberlerimiz

Brawl Stars Kulüp İsimleri

Brawl Stars En İyi Karakterler

Brawl Stars Şekilli Nickler

Brawl Stars LEON Çıkarma Taktiği


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

1 Yorum

  1. Avatar for Barış

    Barış

    18 Mart 2022 08:01

    Çok güzel bir yazı olmuş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.