UBER’in Yeni Hizmeti: UBER BOAT Hakkında Her Şey

Avatar for Kerem

Son güncelleme:

Yazar:

Uber BOAT Nedir?

UberBOAT 26 Haziran’dan itibaren Hırvatistan’daki birkaç adada turistler ve bölge sakinleri için özellikle Split’teki havaalanına gidiş gelişlere odaklanan bir hizmet olan UberBOAT başladı.

UberBOAT Nerelerde Var?

Üzücü haber: UberBOAT şimdilik sadece Hırvatistan’da mevcut. “Noktadan noktaya” ulaşım, dört ana konum arasından gidilebilir edilebilir: Split, Split havaalanı, Hvar ve Dubrovnik

Kullanıcılar ayrıca uygulamayı yarım günlük veya tam günlük bir macera için bir tekne kiralamak için kullanmayı seçebilirler, bu durumda hangi adalara gidebileceğiniz konusunda daha fazla esneklik vardır.

UberBOAT Nasıl Çalışır?

Tıpkı bir arabada olduğu gibi, Uber müşterileri de pin bırakmak ve yakındaki bir tekne bulmak için mobil uygulamalarını kullanabilir. 

Uber Pool konusunda deneyimlendiği gibi şirketin algoritması onları şoförleriyle (veya daha doğrusu bir kaptanla) tanışmaları için en yakın uygun konuma (bu durumda en iyi iskele) gönderecektir.

UberBOAT Ne Kadar?

Split havalimanından Split veya Hvar’a gidiş / dönüş için sabit ücret, 8 kişiye kadar olan bir tekne için 352 € (veya bugünün oranına göre 394 $) veya 12 kişiye kadar bir XL tekne için 440 € (493 $) ‘dır. 

Uber’in “bölünmüş ücret” özelliği, ücreti diğer yolcularla paylaşmak için kullanılabilir.

Tekneyi yarım günlük veya tam günlük bir yürüyüş için kiralamaya gelince, fiyatlar kilometreye ve harcanan süreye dayanır, ancak Uber, maliyetin tam gün için yaklaşık 980 € (1097 $) başlayacağını tahmin ediyor.

reklam

UberBOAT Ne Zaman Kullanılabilir?

Kullanıcılar, tüm yaz boyunca hizmet veren hizmetle 26 Haziran Pazartesi günü sipariş vermeye başlayabilirler. Tekneler tüm gün ve gece talep üzerine mevcuttur.

Neden Sadece Hırvatistan’da Var?

Hırvatistan, UberBOAT ‘u denemek için harika bir pazar çünkü 1.200’den fazla turizmi seven adadan oluşuyor ancak yine de Türkiye gibi, arzın talebi geride bırakabileceği yakın yerler kadar ezici derecede popüler değil. 

Bu yaz iyi geçerse, şirketin Adriyatik ve Akdeniz çevresindeki diğer bölgelere yayılabilir.

UberBOAT, Hırvatistan’da turist olma deneyimini daha iyi geçirmenizi sağlayacak, UberBOAT ‘un en güçlü yanlarından biride: rahatlık. Farklı bir dil ve para birimine sahip bir ülkede bir tekne kiralayabilmek, ayarlayabilmek ve bunun için ödeme yapabilmek, daha az dolandırılma anlamına gelir. Her şey uygulama içinde gerçekleşir.

Alipay’in Kullanıcıların Borçlarını Ödemesine Teşvik Eden Komik Puan Sistemi Nedir? için tıklayın.


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.