Billie Eilish Belgeseli Şubat’ta Apple TV+ ve Sinemalarda

Avatar for Kerem

Tarih:

Yazar:

Billie Eilish Belgeseli Şubat'ta Apple TV + Ve Sinemalarda

Sonunda RJ Cutler tarafından yönetilen filmi ne zaman izleyebileceğiniz ortaya çıktı . Şubat ayında Billie Eilish: The World’s A Little Blurry’yi sinemalarda ve Apple TV+ ‘da yayınlayacak ancak kesin bir prömiyer tarihini doğrulamadı.

Apple , Aralık ayında düzenlenen ilk Apple Müzik Ödülleri’nde Eilish’i yılın sanatçısı seçti . Yıldız , törenin en büyük ödülleri dahil olmak üzere Ocak ayında beş Grammy Ödülü kazandı: En İyi Yeni Sanatçı, Yılın Albümü, Yılın Kaydı ve Yılın Şarkısı.

Apple’ın 25 milyon dolar ödediği bildirilen Dünyanın Küçük Bir Bulanıklığı, Apple TV + ‘da ikinci uzun metrajlı müzik belgeseli olacak. Bir Beastie Boys doktoru , Nisan ayında hizmette yayınlanmaya başladı.

Pahalı Moda Markaları Görüntülü Görüşmeler İçin ‘Belden Yukarı’ Kıyafetler Tasarlıyor için tıklayın.

Billie Eilish Kimdir?

Billie Eilish Pirate Baird O’Connell, (18 Aralık 2001, Los Angeles), Amerikalı şarkıcı ve söz yazarı. İlk single’ı “Ocean Eyes” viral hale geldi ve 2019 itibarı ile Spotify’da 194 milyondan fazla dinlendi. Ağustos 2017’de “Don’t Smile At Me” albümünü çıkardı.

Bu albümle kazandığı başarının ardından, Apple Music, Eilish’i bir ay sonra, Eylül 2017’de en yeni “Up Next” sanatçısı olarak adlandırdı. Eilish’in Mart 2019’da çıkardığı “When We All Fall Asleep, Where Do We Go?” adlı albümü onbeş ülkede bir numaralı albüm oldu.

Aynı albümde yer alan Bad Guy adlı şarkısı da birçok ülkede bir numaralı şarkı oldu. 62. Grammy Ödülleri’nde altı dalda adaylığı bulunup beş dalda ödül almıştır.

Billie Eilish, Los Angeles, California’da doğdu ve Los Angeles Highland Park’ta büyüdü. Annesi aktör ve senarist Maggie Baird (Maggie Baird), babası aktör Patrick O’Connell (Patrick O’Connell), her iki ebeveyn de müzikle ilgileniyor.

reklam

O’Connell, İrlandalı ve İskoçların soyundandır. Eilish Tourette sendromundan ve sinesteziden muzdarip olduğunu ve depresyon yaşadığını belirtti. Vejetaryen olarak büyüyen şarkıcı genellikle vejetaryenleri sosyal medyada destekliyor.

Sizin Düşünceniz Nedir? Siz İzleyecek misiniz?

Kaynak: finance.yahoo.com/news/apple-tv-plus-billie-eilish-documentary-premiere-date-174533610.html


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.