Yandex
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!

Zihin Kontrolü Teknolojisi (ÇİN’DE)

Zihin kontrolü uzun yıllar boyunca bilim kurgu filmlerinde ve kitaplarında yer almış bir teknolojidir. Peki size bu teknolojinin gerçek olabiliceğini söylesem?

Avatar for Toprak

Tarih:

Zihin Kontrolü Teknolojisi (ÇİN'DE)

Zihin kontrolü uzun yıllar boyunca bilim kurgu filmlerinde ve kitaplarında yer almış bir teknolojidir. Peki size bu teknolojinin gerçek olabiliceğini söylesem?

Zihin kontrolü nedir?

Zihin kontrolü bir canlıyı isteğinin dışında kontrol etmektir. Ya da o canlıya hissetmediği duyguları yaşatmak ya da duygularını engellemektir.

Çin‘in bulduğu

Bu similasyon insanların uyuşturucu krizine girmesini engelliyor. Asıl amacı uyuşturucu bağımlılığını durdurmak olan bu teknoloji insanlık adına büyük bir adım olabilir. similasyonu kullanan insanlar ayrıca onları aşırı sinirlenmekten veya üzülmekten de koruyor.

Zihin Kontrol teknolojisi insanlık adına büyük bir adım. Bu teknoloji geliştirilirse depresyon gibi insanlara sorun çıkaran duygulardan korunmasını sağlayabilir.

Bu Teknoloji Gelecekte Ne İşimizi Görür

Bu teknoloji gelecekte bizim için bir sürü yeni kapı açabilir. Böyle bir teknoloji ile insanlara yardım edecek yeni icatlar yapılıp insan beyni hakkında daha çok bilgi edilebilir. Belki bu teknoloji gelecekte beynimizin sırları ile daha zeki varlıklar olacağız. Geleceğin bize ne getireceği bilinmez, ama böyle büyük bir teknoloji tüm dünyayı sarsıcak gelişmeler yapabilir.

CSGO FPS Arttırma Rehberi 2020 (Kesin Çözüm)

Dünyada En Çok Oynanan 15 Oyun (2020)


Bu yazıyı kaybetmemek için yıldız işaretine veya klavyenizdeki CTRL + D tuşuna basabilirsiniz.