Sosyal Medyada Bizi Takip Edin
eTail.com.tr

Yeni TikTok Akımında İnsanlar Bebeklerini Top Gibi Atıyor!

İnternette yeni ve tehlikeli bir trend yayıldı ve ebeveynler çocuklarını korurken endişeleri artırdı.

Avatar for Kerem

Tarih:

Yazar:

Yeni TikTok Akımında İnsanlar Bebeklerini Top Gibi Atıyorlar

TikTok’ta görünen bu tehlikeli akımda, insanlar küçük çocuklarıyla dans ederken, Baby by Blueface şarkısıyla dudak senkronizasyonu yapıyorlar ve sonra onları aniden kameranın dışına fırlatıyorlar. Sanatçı “Hayır bebeğim, yapamayız bebeğiniz olsun. Bu B Planını almazsanız, O*****, bu C planıdır “.

Bazı ebeveynler nazik davranıp onları yumuşak bir şeye koyarken, diğerleri olağanüstü fırlatma becerilerini göstermeye, bebekleri tüm güçleriyle fırlatmaya ve insanları çocukların sağlığı için büyük ölçüde endişelendiriyor.Pek çok kullanıcı, çocuklarını kızdırdı ve dikkatsizce bebeklerini riske attıyor.

TikTok, Hindistan’da Bu Yıl Yasaklanmadan Önce 37 Milyon Videoyu Kaldırdı haberi için tıklayın.

TikTok Nedir?

TikTok, Hindistan'da Bu Yıl Yasaklanmadan Önce 37 Milyon Videoyu Kaldırdı
TikTok, Hindistan’da Bu Yıl Yasaklanmadan Önce 37 Milyon Videoyu Kaldırdı

TikTok veya Douyin, Çin’de gerçek zamanlı akış ve video oluşturma ve paylaşma sağlayan Musical.ly’ye dayalı bir sosyal medya uygulaması olarak iyi bilinir. ByteDance Eylül 2016’da piyasaya sürüldü.

Uygulama, Asya’daki kısa video platformlarının lideridir ve diğer ülkelere yayılmıştır. Kısa süreli müzik videoları için en hızlı büyüyen uygulama haline gelmiştir.

Uygulama, kullanıcıların 15 saniyelik müzik, dans, komedi, performans, sözlü senkronizasyon ve diğer türlerden kısa videolar yapmasına olanak tanıyor ve 150 ülkede / bölgede 1 milyar kullanıcının eşiğini aştı.

TikTok, 2017’de Çin dışındaki çoğu pazarda iOS ve Android’i piyasaya sürdü. Amerika Birleşik Devletleri dahil tüm dünyada mevcuttur.

Kaynak: sputniknews.com/viral/202009231080546077-people-toss-babies-like-basketballs-in-new-tiktok-challenge

1 Yorum

  1. Avatar for ernfdn ernfdn dedi ki:

    Ne değişik insanlar var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.