Sosyal Medyada Bizi Takip Edin
GGDROP

Vuhan, İnsanları Şehri Ziyaret Etmeye Davet Eden Bir Reklam Yayınladı

Avatar for Kerem

Tarih:

Yazar:

Koronavirüs salgınının doğum yeri Vuhan haberlere geri döndü. Çin şehri dostluk elini uzatıyor, insanları gelip doğal güzelliğini yaşamaya, arkadaş edinmeye ve hayatın tadını çıkarmaya davet ediyor!

Vuhan İnsanları Şehri Ziyaret Etmeye Davet Eden Bir Reklam Yayınladı

Vuhan, İnsanları Şehri Ziyaret Etmeye Davet Eden Bir Reklam Yayınladı

Yaklaşık 11 milyon kişinin yaşadığı Hubei eyaletindeki merkezi Çin şehri, yakın zamanda ziyaretçileri çekmek için bir tanıtım videosu yayınladı.

“Vuhan’da Buluşalım”, ilk olarak 13 Kasım’da Vuhan’ın Weibo platformunu Çince’de ziyaret ederek yayınlanan videonun çevrilmiş başlığıdır. Daha sonra benzer bir mesajla Facebook’ta İngilizce, ardından Vuhan Kültür ve Turizm Bürosu’nun sosyal medya sitesinde paylaşıldı.

Video, Zhangdu Gölü Sulak Alanındaki gerçeküstü yüzen ormanından, erişte yiyen Vuhan yerlilerinin yanı sıra aydınlatılmış tarihi Sarı Turna Kulesi’ne kadar Vuhan hakkında güzel olan ‘her şeyi’ vurguluyor.

Video, “Vuhan güzelliğini göstermekten asla çekinmez ve onu sevenler daha fazla insanın anlayabileceğini derinden umar” diyor.

“Yangtze Nehri boyunca parıldayan sayısız ışıktan ve Zhiyin gezisinin muhteşem dans ve müziğinden, yaşam evinden gelen ışıltılı ışık ve güzel seslere …… bana beş tane ver! Herkes! Vuhan’da görüşmek dileğiyle. “

CNN’in bildirdiğine göre şehir, koronavirüs salgınından sonra 23 Ocak’tan 8 Nisan’a kadar 76 günlük bir kilitlenme uyguladı ve enfeksiyon oranlarını önemli ölçüde yavaşlattı. Rapora göre, Mayıs ayından bu yana şehirde herhangi bir covid-19 vakası bildirilmedi.

Çin Sosyal Bilimler Akademisi Turizm Araştırma Merkezi ve Tencent Kültür ve Turizm Endüstrisi Araştırma Merkezi tarafından Nisan ayında yapılan ortak çalışmada, Vuhan’ın Çin vatandaşlarının krizin sona ermesinden sonra ziyaret etmek istediği en önemli yer olduğu belirtildi.

“Tüylerim diken diken. Vuhan’ın güzelliği mükemmel bir şekilde sergilendi. Vuhan’ı seviyorum ”diyor Vuhan merkezli bir Weibo kullanıcısı.

Tongxing Lane’i görüyorum (videoda). Vuhan’daki en güzel ara sokak ”, yorumu videonun paylaşılmasından sonra en beğenilen saatleri sıralayan başka bir kullanıcı diyor.

Vuhan’da Buluşalım !!!

İlginizi Çekebilir

Pennsylvania 250 Kilo Ağırlığa Sahip Teslimat Robotlarını Yasallaştırdı

NASA 1 Dolara Ay Tozu Satın Alıyor

Anonymous’tan Korkutucu Video

Çin “Yapay Güneş” Füzyon Reaktörüne Güç Verdi

Japonya’da İntihar Oranı COVID-19’u Geçti

Kaynak: mazech.com/2020/12/video-wuhan-the-birthplace-of-covid-19-pandemic-launches-ad-inviting-people-to-visit-the-city

1 Yorum

  1. Avatar for Eda Eda dedi ki:

    Birde utanmadan reklam yapmışlar!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.