İnstagram Çöktü Mü? Neden Giriş Yapılmıyor? (17 Eylül 2020)
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!

Teknoloji

İnstagram Çöktü Mü? Neden Giriş Yapılmıyor? (17 Eylül 2020)

,İnstagram Çöktümü? (17 Eylül 2020)

İnstagram çöktü mü? Sosyal medya platformu İnstagram’da “akış yenileme başarısız” hatasıyla karşılaşıldı. Kullanıcı, “İnstagram bozuk mu? İnstagram neden giriş yapamıyor? İnstagram neden açılamıyor?” Sorusunun cevabını öğrenmek istedi. İşte İnstagram sorunu ile ilgili detaylar…

İnstagram Çöktü mü?

Bir çok kullanıcı 17 Eylül saat 21.00 saatlerinde bu hata ile karşılaştı ve instagram’a giremedi veya akışı yenileyemedi, henüz neyin sebep olduğu bilinmemektedir.

İnstagram Nedir?

Instagram (genellikle IG veya Insta olarak kısaltılır ), Kevin Systrom ve Mike Krieger tarafından oluşturulan ve ilk olarak Ekim 2010’da iOS’ta kullanıma sunulan, Facebook’a ait bir Amerikan fotoğraf ve video paylaşım sosyal ağ hizmetidir. 

Android sürümü Nisan 2012’de piyasaya sürüldü ardından Kasım 2012’de sınırlı özellikli bir masaüstü arayüzü, Haziran 2014’te bir Fire OS uygulaması ve Ekim 2016’da Windows 10 için bir uygulama izledi.

Uygulama, kullanıcıların filtrelerle düzenlenebilen ve hashtaglerle organize edilebilen medyayı yüklemesine olanak tanır.ve coğrafi etiketleme. Gönderiler herkese açık olarak veya önceden onaylanmış takipçilerle paylaşılabilir. 

Kullanıcılar, diğer kullanıcıların içeriklerine etiketlere ve konumlara göre göz atabilir ve trend içeriği görüntüleyebilir, kullanıcılar fotoğrafları beğenebilir.

Defi Platformu bZx,Hackerların Çaldığı 8.1 Milyon Dolarını Geri Aldı.

E-mail Haber Bültenine Abone Ol

BUNLARA DA GÖZ ATIN

Yorum Yapmak İçin Tıklayın
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler