Elektrikli Sineklik İle Böcek Kovalarken Evini Havaya Uçurdu
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!


Haber

Elektrikli Sineklik İle Böcek Kovalarken Evini Havaya Uçurdu

Tarih:

Elektrikli Sineklik İle Böcek Kovalarken Evini Havaya Uçurdu

Fransa‘nın Dordogne kentinde yaşlı bir adam, elektrikli sinek ağıyla böcekleri kovalarken evinin bir bölümünü havaya uçurdu. Acil kurtarma ekibi, patlamada evin ağır hasar gördüğünü ve 80 yaşındaki adamın ufak yaralarla atlatıldığını duyurdu.

Fransa‘da yaşanan ilginç olay, gazete manşetlerine yansıdı.

Elektrikli Sineklik İle Böcek Kovalarken Evini Havaya Uçurdu

Elektrikli Sineklik İle Böcek Kovalarken Evini Havaya Uçurdu

80’li yaşlarında bir adam bir masada oturuyor ve akşam yemeğine konsantre olmaya çalışıyor. Tam o anda asi bir sinek üzerinde gezinmeye, devamlı yemeğe dalmaya başladı.

Bu duruma sinirlenen yaşlı adam, bu sinir bozucu haşereyle başa çıkmak için elektrikli bir sineklik kaptı ve peşinden kovalamaya başladı.

Sinek göründüğünde, yaşlı adam elektrikli raketle nişan aldı ancak Fransa’nın Dordogne kentindeki evinde büyük bir patlama avı engelledi. Patlama, mutfağı ve evinin çatısının bir kısmını yok edecek kadar büyüktü. Yaşlı adamın sadece ellerini yakarak kaçtığını belirtmekte fayda var.

Bir acil durum ekibi, yaşlıları muayene için Libourn Hastanesine nakletti. Daha sonra patlamanın evine sızan bir gaz tankından kaynaklandığı keşfedildi. Gaz buharı elektronik mekik topu ile reaksiyona girdi ve büyük bir patlamayı ateşledi. Yaşlı adam, olayın neden olduğu hasarı ailesi onarmaya çalışırken yerel bir kampa yerleştirildi.

Aynı İlginç Olay Rusya’da da Yaşanmıştı

Rusya’nın güneybatısındaki Labinsk‘teki 2017 olayında, Rus vatandaşı Alexander’Sasha ‘Chechik, bir arabadaki el bombasının fotoğrafını çekti, yanlışlıkla pimi çıkardı ve tekrar takamadı…. Ve kendi sonunu hazırladı.

El bombası patladı ve hemen 26 yaşındaki Rus’u öldürdü. Polise göre Çeçik, el bombası atmadıkça patlamayacağına inanıyordu. Çeçik’in arkadaşlarını etkilemek için fotoğraf çekmek için ölümcül bir cihaz kullandığına inanılıyor.

İlginizi Çekebilir

Lego 9.000’den Fazla Parça İle Şimdiye Kadarki En Büyük Setini Tanıttı

NASA’nın Tarihi SpaceX Lansmanı Nasıl İzlenir?

Bu Eldiven Sanal Gerçekliğe Dokunma Hissi Veriyor

Anonymous’tan Korkutucu Video

Bilim Adamları İki Yıldızın Birbirine Çarptığını Gördü

Kaynak: dailyrecord.co.uk/news/weird-news/elderly-man-blows-up-home-22643087

BUNLARA DA GÖZ ATIN

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.