Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!
z
GGDROP

Dwayne ‘The Rock’ Johnson, Biden’ı başkan olarak onayladıktan sonra Instagram rekoru kırdı!

Avatar for Kerem

Son güncelleme:

Yazar:

Dwayne 'The Rock' Johnson Biden'ı başkan olarak onayladıktan sonra Instagram rekoru kırdı!

Dwayne “The Rock” Johnson Perşembe günü Instagram’da 200 milyon takipçiyi kutladı ve bu da onu sosyal medya platformunda Amerika’da en çok takip edilen adam yapıyor.

Bu başarı, aksiyon yıldızı ve eski WWE güreşçisinin, Başkan Donald Trump ve Başkan Yardımcısı Mike Pence’e karşı yapılacak başkanlık seçimlerinde eski Başkan Yardımcısı Joe Biden ve Senatör Kamala Harris’i onaylamasından bir haftadan biraz daha uzun bir süre sonra geldi. 

O zamandan beri, sosyal medya hakkında istatistikler sağlayan Trackalytics’e göre yaklaşık 200.000 Instagram takipçisi kazandı.

Johnson, “Sizlerle paylaşmak istediğim hayat dersi, her zaman gerçeğinizi konuşmaktır,” dedi. “Her zaman doğruyu söyleyin ve gerçeğinizi şefkatle, biraz duruşla, biraz haysiyetle, saygıyla ve empati ile konuşmak için elinizden gelenin en iyisini yapın, gerçeğinizi konuşurken bile bazı konuşmalara dalacaksınız demektir. bu insanları biraz rahatsız edebilir.”


Bu gönderiyi Instagram’da gör

Here’s what I’ve learned these past few weeks and maybe, you can find value in this take away and apply it to your own life. Always speak your truth. And when you do speak your truth – do your best to speak with dignity, compassion, respect, poise and empathy. Even when the conversations get uncomfortable – when you approach with respect and care – on the other side of discomfort – is clarity and progress. THANK YOU, THANK YOU, THANK YOU for giving me the space to speak my truth. You have my word, I’ll always do my best to speak my truth with dignity, respect, empathy and GRATITUDE. That’s my lesson I’ve learned. And the result of speaking my truth is I was just informed, I’ve surged past and blown by 200 MILLION FOLLOWERS on Instagram and over 300 MILLION FOLLOWERS across all platforms – officially becoming/ The #1 followed man in America. The #1 followed American man in the world. And most importantly, the #1 daddy at home. Love you guys, I always got your back and let’s keep rockin’ 🖤👊🏾 #speakyourtruth #dignityrespectgratitude #thatsoursuperpower 🇺🇸

therock (@therock)’in paylaştığı bir gönderi ()


Johnson’ın başkanlık onayı onun için çok önemliydi çünkü daha önce hiç yapmamıştı. Forbes’e göre 2020’nin en yüksek maaşlı aktörü, görevine dahil ettiği iki kişiyle desteğini alenen belirterek sanal bir tartışma başlattı.

Diğer Yazılarımız:

Trump’ın Covid gönderisi Facebook tarafından silindi ve Twitter tarafından gizlendi

Twitter, Trump’ın Ölmesini İsteyen Kullanıcıların Hesabını Askıya Alacağı Konusunda Uyardı

Twitch Çalışanlarının Şirketi Taciz Ve Irkçılığı Küçümsemekle Suçladığını Bildirdi

SPACEX Uzay Limanının Komşularıyla Sorun Yaşıyor

Sizin düşünceniz nedir? Düşüncenizi yorumlar kısmında belirtin

Kaynak: www.yahoo.com/entertainment/dwayne-the-rock-johnson-reaches-instagram-milestone-after-endorsing-joe-biden-president-192528332.html

Yorum Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.