Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!
z
GGDROP

“Bana Koronavirüs Enjekte Edin” Diyen Trump Destekçisi, Covid’den Öldü

Avatar for Kerem

Tarih:

Yazar:

"Bana Koronavirüs Enjekte Edin" Diyen Trump Destekçisi, Covid'den Öldü

Covid‘in bir aldatmaca olduğu konusunda ısrar eden bir Amerikalı‘nın virüsten öldüğü ve görüşlerini belgeleyen bir dizi sosyal medya paylaşımını geride bıraktığı bildirildi.

Hikaye, internetin dikkatine sunuldu. Minion Death Cult Podcast dinleyicilerinden biri tarafından kendilerine gönderilen bu yayınların ekran görüntülerini paylaştı.

Ne yazık ki bu bir koronavirüs inkarcısının hastalıktan öldüğü ilk olay değil. Birkaç hafta önce aynı şey oldu 33 yaşında bir fitness influencer’ı var olmadığını düşünen ve bir ay önce 30 yaşında bir adamın “Covid partisine” katıldığı iddia edilenlere de virüs bulaştırdıktan sonra hayatını kaybetti. Liste devam ediyor.

5 Ağustos’ta birisinin kendisine koronavirüs enjekte edebileceğini açıkladı

“Bana Koronavirüs Enjekte Edin” Diyen Trump Destekçisi

PrimeHealth Klinik Araştırmacısı Iris Gorfinkel, özellikle uzak topluluklarda Coronavirüs hakkında bu kadar çok yanlış anlamanın olmasının nedeninin birçok insanın COVID-19 vakası görmemiş olması olduğuna inanıyor. Ya da bundan etkilenen birine çok az maruz kalmıştır.

Gorfinkel, “Bazı Kanadalı yerli topluluklar, eyalet kurallarının çok ötesine geçen katı sınırlamaları bile yürürlüğe soktu, zorunlu olmayan tüm seyahatleri kendi topraklarında ve dışında yasakladı” dedi. Bu toplulukları neredeyse yenilmez ve korumalı hissettiriyor.

Ancak özellikle COVID-19 riski altında olan topluluklardır. Unutmayın, bu gruplar genellikle hastalara bakmak için gereken tıbbi hizmetlerden yoksundur ve çevrenizdeki hiç kimse ne yapabileceğine gerçekten tanık olmadıysa, hastalığın ne kadar ölümcül olduğuna dair korkunç gerçekleri görmezden gelmek kolay hale gelir.

İnsanlara, ABD’nin karantinaya alınma nedeninin ülke ekonomisini yok etme çalışması olduğunu söyledi

“Bana Koronavirüs Enjekte Edin” Diyen Trump Destekçisi, Covid’den Öldü

Sonraki aylarda adam Covid ile bir anlaşma yaptı ve ölümünden önce son bir görev paylaştı

“Bana Koronavirüs Enjekte Edin” Diyen Trump Destekçisi, Covid’den Öldü

Daha sonra arkadaşı üzücü haberi doğruladı

Birçoğu bu hikayeye, adamın virüsü kapmayı hatta ondan ölmeyi hak ettiğini söyleyerek yanıt verdi. Sonuçta “kelimenin tam anlamıyla istedi“. Tamam birisinin neden böyle düşündüğünü anlayabiliyorum. Ama sizi kışkırtmama izin verin: bu sadece başka bir kurbanı suçlamak değil mi?

Demek istediğim, dünyanın düzenli bir şekilde çalışmasını talep ediyoruz, düzenlemelere uyduğumuzda virüsten güvende olduğumuzu bilmek istiyoruz, bu yüzden kendimizi rahatlatıyoruz – bu adamı kendi ölüm cezasını yazdığı söyleyerek kınıyoruz. Ama belki de yanlış bilgilendirilmiş bir kişi olabilir?

İşte insanların bunun hakkında söyledikleri

İlginizi Çekebilir

Twitter Trolü Profil Resmi İçin Google Arama Kısmını Kesmeyi Unuttu Ve İnsanları Güldürdü

Sahibi Kedisine Takip Cihazı Taktı Ve Olanlara İnanamadı

Bir Diş Doktoru, Diş Fırçalarken Ne Kadar Macuna İhtiyacınız Olduğunu Gösterdi Sonra TikTok’ta Viral Oldu

Fırtınadan Zarar Gören Ağaç 16.000 Dolar Değerinde Devasa Bir Ele Dönüştürüldü

Anlamak İçin 2 Kere Bakmanız Gereken 20 Eğlenceli Fotoğraf

Kaynak: boredpanda.com/covid-19-denier-catches-the-virus

Yorum Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.