Sosyal Medyada Bizi Takip Edin
GGDROP

Otobüsün Üstünde Alev Silahı İle Dehşet Saçtı

Avatar for Kerem

Tarih:

Yazar:

Otobüsün Üstünde Alev Silahı İle Dehşet Saçtı

Geçen hafta birisi New York City otobüsünün tepesine tırmandı ve havaya güçlü bir alev makinesi ile ateş etmeye başladı.

Olay, 8 Kasım’da Bedford-Stuyvesant’taki Franklin Bulvarı yakınlarındaki B-26 otobüs güzergahında meydana geldi. Adam otobüsün tepesinde zıplarken silahtan alevler fışkırarak havaya ve daha sonra yere düşüyor. O sırada otobüsün içinde yaklaşık 20 insan vardı, otobüs daha sonra tahliye edildi.

Otobüsün Üstünde Alev Silahı İle Dehşet Saçtı

NYC Otobüsün Çatısında Alev Silahı Çekerken Görülen Adam
Otobüsün Üstünde Alev Silahı İle Dehşet Saçtı

Bildirilen herhangi bir yaralanma olmadı ve bir NYPD sözcüsü, polisin şu anda soruşturma yürüttüğünü söyledi ancak her şey şehir tarafından temizlenmemiş bir müzik videosunun parçası olarak sahnelenmiş gibi görünüyor.

Lokasyonun yakınındaki bir şarap dükkanının sahibi bunun tüm gün süren bir mesele olduğunu söyledi ve hatta o gün dükkanını kapattı.Yetkililer, alev makinesinin belki de bir müzik videosu için sahnelenen bir gösterinin parçası olduğunu söylüyor. Önünde alev makinesini sallayan, kaçmak yerine etrafta toplanan ve izleyen bir kalabalık görüldü.

Seyirciler önceden davet edildi, bedava dondurma ve tişört dağıtımı yapıldı. Ancak şehir yetkilileri olaya asla izin vermediklerini söylüyorlar ve görünüşe göre otobüs yolcuları şakaya karışmamış.

Sosyal medya videoları, dublör yüzünden polis tarafından aranan sanatçı Dupree GOD ile bağlantılı. Alev püskürtücüler hala New York‘ta yasal değil.

Alev makinesinin bir okul bahçesinde kullanıldığını gösteren başka videolar da var – bunun aynı video çekiminin bir parçası mı yoksa ayrı bir olay mı olduğu belli değildi.

Metropolitan Ulaşım Otoritesi İletişim Direktörü Tim Minton, “Bunun ne kadar saçma, tehlikeli ve aptalca olduğunu söylememize bile gerek yok” dedi. “İşgal altındaki bir şehir otobüsünün tepesinde yanan pervasız kişi, otobüs işletmecisi dahil New Yorkluları hayati tehlikeye attı.”

İlginizi Çekebilir:

iPhone 12’nin Sahip Olmadığı, Keşke Olsaydı Diyeceğiniz 5 Özellik

5G Teknolojisinin Zararları | Tehlikenin Farkında Değilsin!

Toyota Aracınızı Şarj Eden Drone Patentini Aldı

BM Gıda Ajansı, “Çok çok endişeliyiz, 2021 çok kötü bir yıl olacak”

Kaynak: futurism.com/man-seen-shooting-flamethrower-roof-nyc-bus

Yorum Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.